Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
wp pilot zdechlo - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: wp pilot zdechlo (/showthread.php?tid=3090)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: wp pilot zdechlo - coni - 13-11-2020

Dzieki za cierpliwosc!
Moze bede sie mogl w przyszlosci zrewanzowac.


RE: wp pilot zdechlo - vertipl - 13-11-2020




RE: wp pilot zdechlo - ddarek840 - 13-11-2020




RE: wp pilot zdechlo - gucio - 13-11-2020

@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[b]wpisałem ten adres    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  na windows kodi i wszystko chodzi a więc u ciebie też musi chodzić


RE: wp pilot zdechlo - ddarek840 - 14-11-2020

(13-11-2020, 09:34 PM)gucio napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[b]wpisałem ten adres    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  na windows kodi i wszystko chodzi a więc u ciebie też musi chodzić
Mam Firestick TV od amazona podłączony do TV oraz Kodi wersje 18.5
I zainstalowany plugin wideo pilot wp. 0.1.1
Dodałem również do menedżera plików adres ze starą wtyczką: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Skopiowałem netviapisessid  według instrukcji z youtube oraz skopiowałem to do remote cookies w ustawieniach wtyczki.
Mimo to po uruchomieniu wp pilot pojawia się „błąd Wp pilot”
Pisałeś że uruchomiłeś również na Fire tv dlatego moje pytanie co robie źle ?
A może mam nie odpowiednie wersje pluginów lub kodi ?


RE: wp pilot zdechlo - mjw - 14-11-2020

Do remote cookies dodajesz adres utworzonego pliku np w pastebin w innym wypadku uzupełniasz oba pola.


RE: wp pilot zdechlo - gucio - 14-11-2020

@ddarek840
Już kiedyś też mialem problem na kodi z WP Pilot
to możesz to wypróbować zdeinstaluj Kodi i zainstaluj na nowo z kodi.tv najnowszą wersję i potem zainstaluj wtyczkę
WPPilot to powinno zadziałać
co ważne na WP Pilot Aktualizację wyłączyć

@ddarek840
wysłałem ci wiadomość na PW


RE: wp pilot zdechlo - ddarek840 - 15-11-2020

Problem rozwiązany żle zapisałem w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. plik raw i skopiowałem zły adres sieciowy przez to nie działało. Dziękuje za porady.

Kolejne pytanie czy u Was też jest taka niska rozdzielczosc przesyłu obrazu dla tvp 1 HD i tvp 2 HD u mnie jest rozdzielczosc h264, (640 x320) . ?


RE: wp pilot zdechlo - hevet - 16-11-2020

U mnie tak samo, wszystkie kanały w rozdzielczości 640x320.


RE: wp pilot zdechlo - Zuzia - 16-11-2020

Wtyczkę mam w wersji 0.1.3, jedyne co zrobiłam to w .kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py zamieniłam sessionid = params.get(‚sessionid’, ”) na sessionid = 1 i teraz kanały działają. Tylko w rozdzielczości 640x360. Może ma znaczenie, że wcześniej miałam wykupiony pakiet.