Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Problem z FanFilm - brak źródeł - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Problem z FanFilm - brak źródeł (/showthread.php?tid=3312)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Problem z FanFilm - brak źródeł - j120 - 23-01-2021

Witam. Na wstępie proszę o wyrozumiałość - jest to mój pierwszy post. Postanowiłem spytać "u źródeł" o sposób na rozwiązanie mojego problemu.

Problem, jak w tytule, ale na początek kilka informacji (być może okażą się przydatne). Korzystam z Kodi na Xiaomi Mi Box. Działam na CherryTV. Na samym początku wszystko śmigało jak należy. Nie ukrywam, że jako niewprawiony w boju użytkownik, zachłyśnięty możliwościami Kodi, zacząłem instalować różne wtyczki, które wydawały mi się potrzebne. Z czasem zaczął pojawiać się spory problem z FanFilm, a konkretnie notorycznie wyskakujący błąd: "Brak źródeł" (pojawia się już po wybraniu źródła z listy). Swego czasu natknąłem się na informację, że bardzo dużo źródeł wygasło i przyjąłem, że być może faktycznie wygasanie źródeł wpłynęło na jakość korzystania z FanFilm. Nie zmienia to faktu, że raz na jakiś czas udało się pojedynczy film włączyć (rzadko). Wczoraj zacząłem szukać informacji nt. FanFilm i natknąłem się na liczne tematy (tutaj, na forum), które wyjaśniają, że prawdopodobnie nie o rzeczywisty brak źródeł chodzi, a o pewne ciągi przyczynowo-skutkowe, które zaszły. 
Zapoznałem się oczywiście z tematem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Podobnie z tematem o czyszczeniu cache oraz problemie z js2py: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Powiem więcej. Wczoraj, "na gorąco" wykonałem kroki opisane w powyższych tematach i... mój FanFilm został uzdrowiony! Trwało to... do dzisiaj. Kiedy znów uruchomiłem Kodi i chciałem skorzystać z dobrodziejstw FanFilm, okazało się, że problem komunikatu o "braku źródeł" powrócił. Żeby było śmieszniej, wczoraj te same źródła działały. Próbowałem po raz kolejny oczyścić cache, ale wydaje mi się, że czynność nie zadziałała jak powinna, ponieważ wczoraj po tym zabiegu, wyczyściły mi się choćby wyniki wyszukiwania w FanFilm. Dziś już nie zostały wyczyszczone, a historia poszukiwań zalega. Nie wiem, czy ma to znaczenie, ale postanowiłem to zaznaczyć.

Nie mam pojęcia jak problem naprawić. Uprzejmie proszę o poradę.
Oczekując na pomoc, pozdrawiam.


Problem z FanFilm - brak źródeł - Tomek - 23-01-2021

Czyszczenie cache w fanfilm nie czyści wyników wyszukiwania - coś za dużo musiałeś kliknąć.
Co do źródeł - zerknij tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pkt 7-9 - czasem strony wieczorem nie chowają się za cf, a rano już tak...
Ale w twoim przypadku bardziej chodzi o to
że to js2py samo co się zaktualizowało ponownie. Masz pewnie włączoną autoaktualizację dodatków i wciąż masz jakieś dziwne repozytorium.
Pokaż logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Problem z FanFilm - brak źródeł - Flower - 23-01-2021

Problem który opisuje kolega j120 z brakiem źródeł występuje mniej więcej od Grudnia 2020 i mam wrażenie, że dotyczy głównie odcinków seriali (przynajmniej u mnie). Z resolver em, js2py czy cache jest u nie wszystko ok z oryginalnego źródła i wszystko poczyszczone. Musiałem przesiąść się na inne wtyczki, a kiedyś Fan Film wystarczył (jeden by wszystko odnaleźć ;-)), teraz nie ma źródeł seriali które były, i nie mogłem dokończyć sezonów.
Czy Szanowni Koledzy nie mają tego problemu?


RE: Problem z FanFilm - brak źródeł - jon1022 - 23-01-2021

Napisz jakie seriale i które odcinki - bez tego trudno sprawdzić Big Grin


RE: Problem z FanFilm - brak źródeł - Flower - 23-01-2021

Na przykład Snowpiercer odc. 8 , Cursed odc. 4, Chyłka 3 sezon wszystko brak źródeł, Star Trek Discovery S3 odc.13 jedno źródło ang. języczne.


Problem z FanFilm - brak źródeł - Tomek - 23-01-2021

Tu w przypadku seriali wracamy do poradnika
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nic się nie wymyśli jeśli źródła padają lub się chowają


RE: Problem z FanFilm - brak źródeł - Łonogrzmot - 23-01-2021

Podpięcie za grosze tb7 do FanFilm [Obrazek: a035.gif]


RE: Problem z FanFilm - brak źródeł - jon1022 - 23-01-2021

Wystarczy poszukać na popularnym portalu na literę A - doładowanie tb7 na 210 dni w cenie 29,99zł Smile


RE: Problem z FanFilm - brak źródeł - j120 - 23-01-2021




Problem z FanFilm - brak źródeł - Tomek - 23-01-2021

Jakieś repozytorium znowu nadpisało ci js2py. Podejrzewam repozytorium exodus redux, ale sprawdzisz to po prostu aktualizując js2py- wyświetli ci listę tych w których jest dostępne - jakbyś to zrobił zrzut ekranu to bym wiedział skąd ten syf i łatwiej by było innym pomóc. Jak nie potrafisz zrobić zrzutu, to po prostu przepisz ty wszystkie nazwy repozytoriów które się tam pojawia.

Zastosuj moją sprzątaczkę
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.