Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Archiwum w Plusx - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Archiwum w Plusx (/showthread.php?tid=3343)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Archiwum w Plusx - Chris42 - 31-01-2021

Dzień dobry, czy mógłby ktoś mi napisać, jak ustawić archiwum i włączyć nagrywanie z timeshiftu w PlusX w Kodi (Windows)?


RE: Archiwum w Plusx - mjw - 31-01-2021

Zainstaluj wtyczkę z tego tematu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
zaktualizuj nową wersję: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Archiwum w Plusx - Chris42 - 31-01-2021

Zainstalowałem wtyczkę mods-kodi wersja 0.1.3, ale ta druga nie chce się zainstalować. Pokazuje się "zależność od skript module idna w wersji 2.6 nie mogą zostać spełnione"


RE: Archiwum w Plusx - Łonogrzmot - 31-01-2021




RE: Archiwum w Plusx - Chris42 - 31-01-2021

Zainstalowałem, ale teraz jest problem z module.pytz w wersji 0.0.0

Zainstalowałem z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Archiwum w Plusx - Łonogrzmot - 31-01-2021

(31-01-2021, 05:55 PM)Chris42 napisał(a): Zainstalowałem, ale teraz jest problem z module.pytz 

No i czego panikuje?

Tomek napisał(a):I tak będzie w kółko do czasu aż nie ruszą serwery kodi. Kilkanaście minut temu ruszyły. Ale muszą się dnsy poodświeżać



RE: Archiwum w Plusx - Chris42 - 31-01-2021

(31-01-2021, 06:02 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(31-01-2021, 05:55 PM)Chris42 napisał(a): Zainstalowałem, ale teraz jest problem z module.pytz 

No i czego panikuje?

Tomek napisał(a):I tak będzie w kółko do czasu aż nie ruszą serwery kodi. Kilkanaście minut temu ruszyły. Ale muszą się dnsy poodświeżać

Już zainstalowałem, ale wciąż nie mam niebieskich kropek z nagrywaniem, nie wiem, dlaczego
Na wszystkim mam zielone kropki. Jak to naprawić?
Jak jakiś program idzie pobrać, to wciąż jest 0 MB, 0% i nic się nie pobiera.

Używam New Plusx TV.

Wersja m-TV Guide 9.2.3
Wersja mods-kodi Beta Repository 0.1.3

Ustawień Timeshiftu próbowałem już na wiele sposobów. Obecnie ustawione mam:
Włącz Timeshift: wł
Rodzaj timeshiftu: Domyślny
Okno nadrobienia zaległości timeshift: Auto
Timeshift dostępny tylko dla zakończonych programów: wyłączone


RE: Archiwum w Plusx - Chris42 - 01-02-2021

Na liście SIP TV jako tako działa nagrywanie, ale nagrywa mi wszystko godzinę do tyłu. Jak to naprawić?
Regulacja timeshiftu (-50 minut, +50 minut) sprawia, że nic kompletnie się nie nagrywa.


RE: Archiwum w Plusx - mjw - 01-02-2021

Widzę, że zasypałeś tym samym postem forum w kilku miejscach. Wieczorem sprawdzę u siebie na windowsie. Jak już gdzieś wcześniej zapytałem czy robisz restart po przesunięciu czasu?


RE: Archiwum w Plusx - Chris42 - 01-02-2021

Nie bardzo rozumiem pytanie, nie widziałem takiej opcji Sad
Wyślę filmik jak robię. Odtwarzanie działa bez zarzutu, w czasie zgodnym z EPG, tylko nagrywa się co innego (New plusx tv)

Rano pobierało mi wszystko około dwie godziny wstecz, a teraz, jak chciałem pobrać coś z TVN24 o 5:55, to pobiera mi materiał z godz. 12:15. Jak chcę pobrać coś z TVN24 o 2:25, to pobiera mi materiał z 12:24. Wszystko pobiera się bardzo wolno.

@Mariusz89B może Pan wie, o co chodzi?

Lista: SIP TV
EPG: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Włącz timeshift: wł
Rodzaj timeshiftu: Domyślny

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.