Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Amazon Prime Video - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Poszukuję wtyczki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Amazon Prime Video (/showthread.php?tid=3357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Amazon Prime Video - Grabek - 03-02-2021

Hej. 
Szukam wtyczki do Amazon Prime Video. Znacie coś co działa, bo znalazłem kilka linków na zagranicznych stronach, ale wszystko nieaktualne?
Z dziękuję.


RE: Amazon Prime Video - Łonogrzmot - 03-02-2021




RE: Amazon Prime Video - coni - 04-02-2021




Amazon Prime Video - Tomek - 04-02-2021

Panowie... Wskazujemy zawsze źródło najbliższe oryginałowi czyli github albo forum kodi... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Amazon Prime Video - Łonogrzmot - 04-02-2021

(04-02-2021, 05:24 AM)Tomek napisał(a): Panowie... Wskazujemy zawsze źródło najbliższe oryginałowi

Już "bliżej" nie mogłem, ścisłe epicentrum [Obrazek: k045.gif]


RE: Amazon Prime Video - coni - 04-02-2021




RE: Amazon Prime Video - Grabek - 04-02-2021

Dzięki wszystkim. W zasadzie znalazłem to wczoraj, zanim zadała tu pytanie, ale jakąś pomroczność miałem i próbowałem zainstalować wersję dla Kodi 19.
Wtyczka mi działa, mam tylko problem z rozdzielczością. Maks to 704x396 Próbowałem zmiany ustawień w InputStream Adaptive, ale bez zmian.


RE: Amazon Prime Video - jon1022 - 05-02-2021

(04-02-2021, 07:32 PM)Grabek napisał(a): Dzięki wszystkim. W zasadzie znalazłem to wczoraj, zanim zadała tu pytanie, ale jakąś pomroczność miałem i próbowałem zainstalować wersję dla Kodi 19.
Wtyczka mi działa, mam tylko problem z rozdzielczością. Maks to 704x396 Próbowałem zmiany ustawień w InputStream Adaptive, ale bez zmian.
Podziękowania kieruj do Amazona za tą niską rozdziałkę... na Raspberry pi, boxach pod coreelec,libreelec itp SD to max

Pod linuxem da się skorzystać z HD tylko w przeglądarce typu firefox,chrom - kodi odpada oczywiście...

Wtyczka do Amazona wyświetla HD w androidowych boxach typu mibox, nvidia Shield - a więc takich z pełną obsługą DRM.


RE: Amazon Prime Video - Grabek - 05-02-2021

(05-02-2021, 07:48 AM)jon1022 napisał(a):
(04-02-2021, 07:32 PM)Grabek napisał(a): Dzięki wszystkim. W zasadzie znalazłem to wczoraj, zanim zadała tu pytanie, ale jakąś pomroczność miałem i próbowałem zainstalować wersję dla Kodi 19.
Wtyczka mi działa, mam tylko problem z rozdzielczością. Maks to 704x396 Próbowałem zmiany ustawień w InputStream Adaptive, ale bez zmian.
Podziękowania kieruj do Amazona za tą niską rozdziałkę... na Raspberry pi, boxach pod coreelec,libreelec itp SD to max

Pod linuxem da się skorzystać z HD tylko w przeglądarce typu firefox,chrom - kodi odpada oczywiście...

Wtyczka do Amazona wyświetla HD w androidowych boxach typu mibox, nvidia Shield - a więc takich z pełną obsługą DRM.
Pewnie nie mam racji, więc mnie poprawcie. Wydawało mi się, że kodi od wersji 18 zawiera obsługę DRM...


RE: Amazon Prime Video - jon1022 - 05-02-2021

(05-02-2021, 08:25 PM)Grabek napisał(a): Pewnie nie mam racji, więc mnie poprawcie. Wydawało mi się, że kodi od wersji 18 zawiera obsługę DRM...
Tak kodi od v18 może odtwarzać materiały chronione DRM... ale jeśli chcesz mieć najlepszą jakość to musisz to kodi uruchomić na certyfikowanym przez googla,netflixa i amazona sprzęcie Smile

Na linuxie jest z tym różnie:

Netflix 1080 (bez akceleracji sprzetowej - potrzebny mocny CPU)
Amazon 540p
HBOgo 1080p
Ipla 1080p
Disney+ 720p