Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Player.pl za złotówkę - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Luźno (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Off topic (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Player.pl za złotówkę (/showthread.php?tid=3392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Player.pl za złotówkę - mjw - 17-02-2021

Jak wiecie od kilku dni player.pl przestał być darmowy.
Jest promocja na pakiet VOD za 1 złotych za miesiąc tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



Da się niby napić kilkadziesiąt pakietów na kolejne miesiące, wystarczy ten pierwszy kupiony za złotówkę anulować i kupić ponownie. I tak kilkanaście razy. Co do tego jak i czy to zadziała po tych pierwszych 30 dniach nie ma pewności ale zaryzykowałem i wykupiłem. Można używać w Kodi ze wtyczka Playerplmb z repozytorium mbebe.

Działa nawet w jakości 4k. Jeśli mieszkasz poza Polska potrzeba VPN do zakupu ale do oglądania nie potrzeba. Smile


Player.pl za złotówkę - ScatMan91 - 17-02-2021

Dobry patent @mjw Big Grin Naklepałem tych subskrypcji na 2lata do przodu. Ewidentnie walnęli się na wdrażaniu tego nowego systemu subskrypcji. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie za 30 dni.


RE: Player.pl za złotówkę - Łonogrzmot - 17-02-2021

(17-02-2021, 12:05 PM)mjw napisał(a): wystarczy ten pierwszy kupiony za złotówkę anulować i kupić ponownie. I tak kilkanaście razy. 

Już nie, tylko dwa razy [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: S5MufO8l.jpg]


RE: Player.pl za złotówkę - mjw - 17-02-2021

Anulowałeś ten pierwszy? Bo u mnie nadal można nabijać miesiące.


RE: Player.pl za złotówkę - Łonogrzmot - 17-02-2021

(17-02-2021, 01:58 PM)mjw napisał(a): Anulowałeś ten pierwszy? Bo u mnie nadal można nabijać miesiące.

Bez anulowania pierwszego, nie mógłbym dodać kolejnego, na tym koniec, nie daje dalej żadnego pola manewru, ale mniejsza z tym, nie jestem totalnie zainteresowany, sprawdzenie tylko z "kronikarskiego obowiązku" [Obrazek: r010.gif]


RE: Player.pl za złotówkę - Łonogrzmot - 17-02-2021

Grubą promocję, w "zamian" proponują [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: Jp10ON2.jpg]


RE: Player.pl za złotówkę - Łonogrzmot - 17-02-2021

No nie chce być inaczej, ale ta darmocha działa...

[Obrazek: ODwv75ol.jpg]

...działa extra [Obrazek: o056.gif]

[Obrazek: yXpWsrkl.jpg]

Okay, wystarczy tej zabawy, zagadnienie do zapomnienia, prezent dla kilku osób pod choinkę wielkanocną "jak znalazł" [Obrazek: r025.gif]


RE: Player.pl za złotówkę - martairafal - 24-02-2021

Skończyła się promocja teraz pokazuje 5zł , wczoraj jeszcze działało [Obrazek: IElnpodl.jpg]


RE: Player.pl za złotówkę - Łonogrzmot - 24-02-2021

Czemu taki "dziwny" pakiet z reklamami, a nie "wypasiony" Player 12m [Obrazek: a050.gif]


[Obrazek: GLCBSsY.jpg]


RE: Player.pl za złotówkę - martairafal - 25-02-2021

Miałem wykupiony z reklamami na jeden miesiąc i on się przedłużył na dwa lata,dzisiaj sprawdzał prz pakietach oczekujących miałem daty a teraz jest kreska.[Obrazek: mJmvfnYl.png]