Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Aktualizacja do Kodi 19 - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Aktualizacja do Kodi 19 (/showthread.php?tid=3400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - jp44 - 02-03-2021

Wielkie dzięki Tomek za poradnik. Przez lata miałem większą kontrolę nad systemem, gdyż pracowałem na
LibreELEC . Po zakupie nowego telewizora Sony, działam na Android TV, w tym przypadku nie jest już tak kolorowo..Aktualizacjia do wersji 19 ostro namieszała. Wróciłem do Kodi 18.9 .
Swoją drogą, zazwyczaj nigdy nie ufam nowym wydaniom zaraz po udostępnieniu, tak i w przypadku
Kodi 19 Matrix, warto zaczekać na łatkę i postawić kolejną wersje 19.1 kiedy to załatają większą część błędów.
W sieci aż huczy od problemów Smile


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - Tomek - 02-03-2021

Najlepsze jest to, że po raz pierwszy od dawna team Coreelec dalej utrzymuje wydanie z k18.9 - prace nad 9.3 z k19 trwają, ale nie porzucili wsparcia dla 9.2 i k18


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - jp44 - 02-03-2021

Pośpieszyli się z tym wydaniem.
Trochę tęskno mi do LibreELEC - duża stabilność, pełna kontrola, lepsza funkcjonalność, mimo to ogólnie nie narzekam, Android na Sony Tv wydaje się być całkiem w porządku .


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - redhunter - 02-03-2021

(02-03-2021, 06:49 AM)Tomek napisał(a):
(02-03-2021, 06:43 AM)redhunter napisał(a): U mnie 19 działa na razie bez perturbacji. TV sat z nagrywarką, EPG, NAS, Netflix, Youtube, torrent wszystko działa.

To super - jednak patrząc co się dzieje na oficjalnym forum kodi to nie tylko wtyczki są problemem. Problem jest też w:
- bibliotekach na smb/nfs
- scrapowaniu filmów
- dźwiękiem przez passtrought
- odtwarzaniem mkv...
Na pewno u mnie nie ma problemów z odtwarzaniem mkv i dźwiękiem passtrought. DTS HD Master Audio i Dolby TrueHD amplituner odczytuje pawidłowo w 7.1.


Aktualizacja do Kodi 19 - Tomek - 02-03-2021

To super. Ja też nie mam problemów, ale widząc ile użytkowników ma, łapię się za głowę


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - redhunter - 02-03-2021

No niestety, do ideału jak widzę daleko. Nie rozumiem dlaczego wypuszczają tak niedopracowany soft.


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - Marteo1981 - 02-03-2021

Witam, wróciłem do wersji Leia ponieważ Martix tnie mi filmy na dużych plikach, ale pojawił nie się problem z napisami, chodzi o usługę opensubtitles oraz napisy24. Nie mam poprostu możliwości się do nich zalogować co jest wymagane. Nie ma umnie okienek na login i hasło! Jakieś sugestie co zrobić? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź. Marcin.


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - mjw - 02-03-2021

Odpisałem Ci tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - Marteo1981 - 02-03-2021

Dziękuję


RE: Aktualizacja do Kodi 19 - Matejko - 07-03-2021

Dziekuje !!