Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Fanfilm - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Fanfilm (/showthread.php?tid=3408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Fanfilm - Piotr.W - 22-11-2021




RE: Fanfilm - jachu76 - 22-11-2021

Cześć, czy działa u Was zwiastun danego filmu ?
U mnie niestety nie działa , dodam że na wtyczce "seren" jest ok


Fanfilm - Tomek - 23-11-2021

To że na seren jest ok, nie ma żadnego znaczenia bo to inna wtyczka, na innych zasadach oparta. Zgłosiłem.

@Piotr.W w logu masz pozostałości po exodusredux. Czyli masz profil kodi po aktualizacji z k18, bo na k19 nie wyszło exodusredux. Szkoda czasu na szukanie przyczyny, bo problem występuje u ciebie, ty zaś masz zaśmiecony profil. Do czasu aż nie zrobisz czystej instalacji, bez pozostałości po k18, bez syfu w postaci exodusredux, nie ma sensu szukać przyczyny niedziałania któregoś z elementu. Jak już mówiliśmy wielokrotnie są wtyczki i repozytoria które są groźne i bawią się w sztuczne podbijanie zależności - wtedy jakakolwiek pomoc to strata czasu


Fanfilm - Piotr.W - 23-11-2021

Na Androidzie mam czystą instalacje do testów i objawy mam dokładnie takie same, dziwne bo przed wczorajszymi aktualizacjam FF, jeszcze w niedzielę wszytko hulało.
Po pierwszej dużej aktualizacji FF był problem z kolekcją i obserwowanymi, ale po ponownej instalacji FF i integracji z traktem, nie było tych problemów.
Na Crew też wszytko działa.
Zrobię czystą instalacje na Windowsie.


Fanfilm - Tomek - 23-11-2021

No to coś w cache siedzi. Zmiany były duże wbrew pozorom pomiędzy tymi wersjami teraz, zwłaszcza w serialach (ze względu na niedodawanie do biblioteki). U mnie na dziś zainstalowanym kodi na komórce działa.
The Crew jest inna wtyczką, fanfilm nie bazuje już na tej samej podstawie. Nie można tego porównywać.


Fanfilm - Piotr.W - 23-11-2021

Powalczę jeszcze wieczorem.


RE: Fanfilm - Toov - 23-11-2021

(23-11-2021, 05:08 AM)Tomek napisał(a): To że na seren jest ok, nie ma żadnego znaczenia bo to inna wtyczka, na innych zasadach oparta. Zgłosiłem.

@Toov w logu masz pozostałości po exodusredux. Czyli masz profil kodi po aktualizacji z k18, bo na k19 nie wyszło exodusredux. Szkoda czasu na szukanie przyczyny, bo problem występuje u ciebie, ty zaś masz zaśmiecony profil. Do czasu aż nie zrobisz czystej instalacji, bez pozostałości po k18, bez syfu w postaci exodusredux, nie ma sensu szukać przyczyny niedziałania któregoś z elementu. Jak już mówiliśmy wielokrotnie są wtyczki i repozytoria które są groźne i bawią się w sztuczne podbijanie zależności - wtedy jakakolwiek pomoc to strata czasu
Coś pomyliłeś (z kimś innym), bo żadnych logów nie udostępniałem. To nie do mnie :-)


RE: Fanfilm - Tomek - 23-11-2021

Tak - pomieszał mi się twój problem z problemem @Piotr.W 
Sorki


RE: Fanfilm - Piotr.W - 23-11-2021

(23-11-2021, 07:16 AM)Piotr.W napisał(a): Na Androidzie mam czystą instalacje do testów i objawy mam dokładnie takie same, dziwne bo przed wczorajszymi aktualizacjam FF, jeszcze w niedzielę wszytko hulało.
Po pierwszej dużej aktualizacji FF był problem z kolekcją i obserwowanymi, ale po ponownej instalacji FF i integracji z traktem, nie było tych problemów.
Na Crew też wszytko działa.
Zrobię czystą instalacje na Windowsie.
Zrobiłem jeszcze raz czystą instalacje, na razie na Androidzie i problem nie zniknął, dokładnie zachowuje się tak jak przed reistalacją.


RE: Fanfilm - Tomek - 23-11-2021

Nie jestem w stanie chyba więcej pomóc. U mnie działa. U developerów fanfilm też działa. Działa zarówno na czystych kodi (na windows/linux/android/coreelec) jak i na użytkowanych od marca.