Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Aplikacje (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie (/showthread.php?tid=3506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Waldeusz - 08-10-2023

(07-10-2023, 05:20 PM)RebA napisał(a): Możesz sobie powyłączać te wszystkie grupy, i wówczas będziesz miał wszystko koło siebie, i ustawiasz sobie aplikacje jak chcesz czyli te najbardziej używane gdzieś koło siebie

Te grupy to fajna sprawa, wszystko uporządkowane, przejrzyste więc chyba je zostawię. Gdybym chciał mieć wszystko razem to zainstalowałbym Wolfa Tongue
Reasumując pytania nadal aktualne:
1. Jak wyświetlić grupę Ulubione (Favorites)? - @RebA a u Ciebie ta grupa wyświetla się prawidłowo?
2. Jak wyświetlić pogodynkę?
3. Czy można usuwać z grupy zbędne skróty do aplikacji?
4. Czy możliwa jest migracja (przenoszenie, dodawanie) aplikacji pomiędzy grupami?


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - RebA - 08-10-2023

(08-10-2023, 06:44 AM)Waldeusz napisał(a):
(07-10-2023, 05:20 PM)RebA napisał(a): Możesz sobie powyłączać te wszystkie grupy, i wówczas będziesz miał wszystko koło siebie, i ustawiasz sobie aplikacje jak chcesz czyli te najbardziej używane gdzieś koło siebie

Te grupy to fajna sprawa, wszystko uporządkowane, przejrzyste więc chyba je zostawię. Gdybym chciał mieć wszystko razem to zainstalowałbym Wolfa Tongue
Reasumując pytania nadal aktualne:
1. Jak wyświetlić grupę Ulubione (Favorites)? - @RebA a u Ciebie ta grupa wyświetla się prawidłowo?
2. Jak wyświetlić pogodynkę?
3. Czy można usuwać z grupy zbędne skróty do aplikacji?
4. Czy możliwa jest migracja (przenoszenie, dodawanie) aplikacji pomiędzy grupami?
Ja już nie mam boxa takiego z tą nakładką, a jak miałem to ja wszystkie grupy wyłączałem i mailem wszystko koło siebie , przeszedłem na nokie 8010 i nie potrzebuje nakładek


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Matheusz - 08-10-2023

@Waldeusz
1. Musisz mieć klawisz menu na pilocie, ew przypisać akcję przycisku menu do innego klawisza jakąś apką. Po jego wściśnięciu pojawia się dodatkowe menu z możliwością dodania do sekcji ulubione.
2. Zezwól do lokalizacji w ustawieniach.
3. Jak przeniesiesz do ulubionych to apka wypada z poprzedniej grupy
4. Chyba nie.


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Waldeusz - 09-10-2023

(08-10-2023, 08:07 PM)Matheusz napisał(a): @Waldeusz
1. Musisz mieć klawisz menu na pilocie, ew przypisać akcję przycisku menu do innego klawisza jakąś apką. Po jego wściśnięciu pojawia się dodatkowe menu z możliwością dodania do sekcji ulubione.
2. Zezwól do lokalizacji w ustawieniach.
3. Jak przeniesiesz do ulubionych to apka wypada z poprzedniej grupy
4. Chyba nie.

@Matheusz - dzięki za odpowiedź, ale potrzeba jeszcze trochę informacji:

1. Klawisz Menu na pilocie (?) – nie mam takiego;
[Obrazek: Xjfi0mB.jpg]
mogę przypisać inny klawisz Button Remapperem ale do jakiego MENU?
Jakaś podpowiedź lub link do tutoriala?

2. Zezwolenie do lokalizacji włączone, bo na wygaszaczu pogodynka działa i się wyświetla – brak jej tylko na ekranie głównym


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - sancho99 - 09-10-2023

witam, mam zainstalowanego wolfa,

zainstalowałem apkę Orange TV Go_3.29.1_apk ( gdy chcę ją uruchomić wyskakuje komunikat urządzenie nie jest wspierane)
1.jak to obejść aby była wspierana, bardzo mi na niej zależy dzieci oglądałby w pokoju

Ma nadzieje ze wiecie o co chodzi i pomożecie

moze ktoś ma przegladarkę Brave apk to da linka


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - karol871 - 09-10-2023

(08-10-2023, 06:44 AM)Waldeusz napisał(a):
(07-10-2023, 05:20 PM)RebA napisał(a): Możesz sobie powyłączać te wszystkie grupy, i wówczas będziesz miał wszystko koło siebie, i ustawiasz sobie aplikacje jak chcesz czyli te najbardziej używane gdzieś koło siebie

Waldeusz skad pobrales launcher 1.55??



RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Łonogrzmot - 09-10-2023

(09-10-2023, 03:50 PM)sancho99 napisał(a): zainstalowałem apkę Orange TV Go_3.29.1_apk ( gdy chcę ją uruchomić wyskakuje komunikat urządzenie nie jest wspierane)

Oczywiście przed instalacją "sprawdziłeś" czy aplikacja Orange TV Go ma wersję dedykowaną dla systemu Android TV?


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Matheusz - 09-10-2023

@Waldeusz ja używam
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Waldeusz - 09-10-2023

(09-10-2023, 04:40 PM)karol871 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


(09-10-2023, 04:40 PM)karol871 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


(09-10-2023, 05:34 PM)Matheusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Programów do mapowania klawiszy jest sporo - co kto woli Smile
Ale ja pytam o co innego: do jakiego MENU mam zrobić skrót (zmapować klawisz)?


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - karol871 - 09-10-2023

(09-10-2023, 06:11 PM)Waldeusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


(09-10-2023, 04:40 PM)karol871 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


(09-10-2023, 05:34 PM)Matheusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Programów do mapowania klawiszy jest sporo - co kto woli Smile
Ale ja pytam o co innego: do jakiego MENU mam zrobić skrót (zmapować klawisz)?
Dzięki wielkie jutro zainstaluje?