Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Aplikacje (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie (/showthread.php?tid=3506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - Matheusz - 07-10-2021

@artpaw ten temat to nie jest dyskusja dotycząca tv boxów, a o tym jak wylączyć operatorski launcher.
Tutaj masz bardziej odpowiedni temat:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=11


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - artpaw - 10-10-2021

czy w tym luncher jest możliwość wywołani z przycisku okna z funkcjami wyłącz/uruchom ponownie/zrzut ekranu . Na innych boxach wywołuje si to przez dłuższe przytrzymanie przycisku zasilania


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - Matheusz - 10-10-2021

W apce Launcher Manager nie ma takich możliwości. To opcje systemowe, producent nie przewidział takich możliwości.


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - artpaw - 10-10-2021

znaczy uzyskałem ten efekt z pomocą apki button mapper ale niestety apka kłóci się z panelem volum co ją dyskwalifikuje  Sad


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - RebA - 11-10-2021

hej, da radę wrzucić coś nowszego do wechip tv box V7 ??? ten standardowy launcher nie pasi mi zbytnio


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - Matheusz - 11-10-2021

Polecam zapoznać się z tym co napisałem poprzedniemu koledze.
Zainstalować alternatywny launcher (sprawdzić, czy wyskoczy okienko wyboru domyślnego), dokładne przejrzenie ustawień boxa i jeśli nie ma innej możliwości zainteresowanie się ADB.

Prosiłbym też innych o niewychodzenie z kolejnymi prośbami o zmiane launchera na jakichś chińskich boxach. Nie miałem i nie mam zamiaru robić moda dla tych boxów. Pierdyliard softów i zmiennych skutecznie mnie zniechęca, żeby poświęcać na to wolny czas. Co innego popularne tv boxy od polskich firm/ dostawców iptv.


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - RebA - 12-10-2021

(11-10-2021, 04:45 PM)Matheusz napisał(a): Polecam zapoznać się z tym co napisałem poprzedniemu koledze.
Zainstalować alternatywny launcher (sprawdzić, czy wyskoczy okienko wyboru domyślnego), dokładne przejrzenie ustawień boxa i jeśli nie ma innej możliwości zainteresowanie się ADB.

Prosiłbym też innych o niewychodzenie z kolejnymi prośbami o zmiane launchera na jakichś chińskich boxach. Nie miałem i nie mam zamiaru robić moda dla tych boxów. Pierdyliard softów i zmiennych skutecznie mnie zniechęca, żeby poświęcać na to wolny czas. Co innego popularne tv boxy od polskich firm/ dostawców iptv.
a wiec zainstalowałem launcher niby wszystko ładnie pięknie działa, ale jak odłączę od prądu i podłącze to znów się włącza normalny standardowy pulpit androida, a w menagerze nie mogę wybrać motywu który ma się załączać


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - lukaknw - 21-10-2021

jest szansa na zwykły launcher androida atv ? kiedyś w folderze launcher menager był , a teras widzę , że nie ma


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - Spitfire - 21-10-2021

Witam.Chcialem pobrać Launcher Manager z linku na YouTube By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Niestety wyświetla się w Dowloaderze error.check your URL.Pomoże ktos?


RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - mjw - 21-10-2021

W opisie filmu masz aktualny link