Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
CANAL+ BOX 4K - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: CANAL+ BOX 4K (/showthread.php?tid=3676)



RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 14-03-2022

(14-03-2022, 06:43 PM)gabdziol napisał(a): Aktualnie mam też sztukę X96 Max + - coś lepszego będzie?
W tej cenie nic lepszego nie kupisz.  

Nie wiem czego wymagasz, box ma wszystko TO SAMO CO INNE BOXY i działa podobnie, poza tym że większość programów jest certyfikowana w porównaniu do szajsboxów z Chin a przy okazji box Canal+ jest nawet czasami tańszy w zakupie i z gwarancją w Polsce. 

Korzystanie z aplikacji sklepu Google jest wszędzie identyczne, problem z działaniem czy uruchamianiem nietypowych  aplikacji to już inna sprawa.


RE: CANAL+ BOX 4K - gabdziol - 14-03-2022

(14-03-2022, 07:25 PM)Ktosi napisał(a):
(14-03-2022, 06:43 PM)gabdziol napisał(a): Aktualnie mam też sztukę X96 Max + - coś lepszego będzie?
W tej cenie nic lepszego nie kupisz.  

Nie wiem czego wymagasz, box ma wszystko TO SAMO CO INNE BOXY i działa podobnie, poza tym że większość programów jest certyfikowana w porównaniu do szajsboxów z Chin a przy okazji box Canal+ jest nawet czasami tańszy w zakupie i z gwarancją w Polsce. 

Korzystanie z aplikacji sklepu Google jest wszędzie identyczne, problem z działaniem czy uruchamianiem nietypowych  aplikacji to już inna sprawa.

To może inaczej...  Chcę na dwóch urządzeniach skonfigurować IPTV. Ma działać i tyle. Stabilnie i płynnie, nic więcej nie będzie robione. Canal+ Box sprawdzi się?


RE: CANAL+ BOX 4K - adrt8v - 15-03-2022

No tak.


RE: CANAL+ BOX 4K - yaro70 - 15-03-2022

Mam problem na FanFilm .Komunikat : ,, żródło odpowiada za wolno " itd... Tnie filmy. Co robić ? Mam Tv Philips na ondroidzie . i jest ok . wszystko idzie po wi-fi . Bardzo proszę o pomoc.


RE: CANAL+ BOX 4K - szopns - 15-03-2022

(15-03-2022, 09:30 AM)yaro70 napisał(a): Mam problem na FanFilm .Komunikat : ,, żródło odpowiada za wolno " itd... Tnie filmy. Co robić ? Mam Tv Philips na ondroidzie . i jest ok . wszystko idzie po wi-fi . Bardzo proszę o pomoc.
Co robić? Po pierwsze zadawać pytanie w odpowiednim miejscu, jak go nie możesz znaleźć , to zakładasz nowy temat (zaręczam, że fanfilm ma tu kilka wątków) a nie dopisać się w przypadkowym. Po drugie podać wersję kodi i oczywiście wersję fanfilm. Po trzecie, jak źródło za wolno odpowiada, to szukasz innego- na wolne odpowiedzi źródła nie poradzisz.


RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 15-03-2022

(14-03-2022, 07:48 PM)gabdziol napisał(a): To może inaczej...  Chcę na dwóch urządzeniach skonfigurować IPTV. Ma działać i tyle. Stabilnie i płynnie, nic więcej nie będzie robione. Canal+ Box sprawdzi się?


Będzie działać tak samo jak na innych boxach. 
W większości przypadków działanie zależy tylko od serwisu albo aplikacji ale to już twój problem.


RE: CANAL+ BOX 4K - marcinkk - 16-03-2022

Mam CANAL+ BOX z podmienionym launcherem. Ogólnie jest ok, ale ostatnio zainstalowałem na tym sprzęcie HBOmax. Zalogowałem się. Ale filmy coś nie chcą się odtwarzać. Czarny ekran i migające kropki po włączeniu filmu. Na MiBox S poszło bez problemu. Coś w tym CANAL+ BOX trzeba ustawić jeszcze? Włączyć? Wyłączyć? Inne serwisy streamingowe działają.


RE: CANAL+ BOX 4K - ghost12 - 17-03-2022

Nie. U mnie C+BOX + launcher ATV i HBO działa bez problemu.


RE: CANAL+ BOX 4K - PIO77 - 17-03-2022

Witam wszystkich
Przejrzalem watki ale nic nie znalazlem odn apki przegladarek,chrome itp.do Moze ktos wie jak co i skąd ? Ledwo lapie ta techmagie


RE: CANAL+ BOX 4K - Matheusz - 17-03-2022

TV BRO >> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lub By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.