Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Skórki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection (/showthread.php?tid=3687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - DenDy - 06-04-2024

@SpongeBob poprawiłem, do testów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. lub By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Póki co wersji nie podbijam, bo może jeszcze coś znajdziesz Tongue

@kocurek7
Rozumiem, że zamiast w prawym górnym rogu "Godzina: XX | Koniec: XX" wolałbyś "Pozostało: XX minut"?
Nie wiem, pomyślę.


Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - kocurek7 - 06-04-2024

Najlepiej dać opcję wyboru gdzieś w menu, bo wiadomo, każdy ma inne preferencje...


RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - SpongeBob - 06-04-2024




RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - sky02 - 06-04-2024

Myślę że tu wystarczy zmienić tło, dla logo na jasne jeśli epg jest z epg.ovh.

Przepraszam namieszałem. Epg  picony jest dostosowane do ciemnego tła jak gdzieś jest czarno lub nie wyraźnie to proszę podesłać logo podmienię Smile


RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - DenDy - 06-04-2024

@kocurek7 dodałem, zobacz czy o takie coś chodziło By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. lub By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Daj znać czy sekundy mają zostać czy je wyciąć.
Musisz włączyć w: Ustawienia skóry > Wideo / Muzyka > Pokaż pozostały czas zamiast godzinę zakończenia

@SpongeBob
Tam to już zabawa z widokiem, a najlepiej byłoby dodać nowy widok.
Chyba na ten moment odpada.


RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - kocurek7 - 06-04-2024




RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - arkady1964 - 06-04-2024

Podobnie myślę tj. lepiej wygląda z sekundami.   Smile

Pozdrawiam


RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - SpongeBob - 06-04-2024




RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - DenDy - 06-04-2024

Prostując, to nie moja skórka, tylko Jurialmunkey, a później Heppena Tongue
I to dzięki Heppenowi ta skórka nadal żyje, ja tylko sprzątam.
Co do całej sekcji LiveTV/IPTV - ja z tego kompletnie nie korzystam w kodi, więc ciężko mi się nawet po tym poruszać.
Widzę jedynie, że Heppen zostawił dwa widoki dla tej sekcji - dość ekonomicznie jak na Heppena Big Grin
Musiałbym się kiedyś w ten temat zagłębić, ale póki co musi wystarczyć to co jest.


RE: Arctic: Zephyr 2 - Resurrection - SpongeBob - 06-04-2024

(06-04-2024, 03:43 PM)DenDy napisał(a): Prostując, to nie moja skórka, tylko Jurialmunkey, a później Heppena Tongue
I to dzięki Heppenowi ta skórka nadal żyje, ja tylko sprzątam.
Co do całej sekcji LiveTV/IPTV - ja z tego kompletnie nie korzystam w kodi, więc ciężko mi się nawet po tym poruszać.
Widzę jedynie, że Heppen zostawił dwa widoki dla tej sekcji - dość ekonomicznie jak na Heppena Big Grin
Musiałbym się kiedyś w ten temat zagłębić, ale póki co musi wystarczyć to co jest.
To ja w takim razie też sprostuję i dziękuję Twórcą jak i Kontynuatorom skórki Wink
Tak też myślałem, że większość nie używa kodi w tym celu (live tv). Ja akurat lubię mieć wszystko w jednym miejscu Smile