Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
idzie nowe - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: idzie nowe (/showthread.php?tid=3944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: idzie nowe - 477112 - 26-02-2023

Napisałem wyżej w poście. Launcher aktywności i odpalasz proces com.google.android.tv.dtvsetup.demo do skanowania tunera.
Pilot krótki bez przycisków numerycznych nie paruje się z tym boxem, tzn. paruje manualnie przez menu ustawień, przy każdym resecie boxa wyskoczy plansza z parowaniem którą trzeba pominąć.
Pilot długi z cyferkami paruje się bez problemu na planszy którą pokazałeś.
Można chyba zgasić ową plansze przez adb - sprawdź proces w gałęzi btremotesetupwizard

A boxy chyba są wynoszone z magazynów vectry bo ostatnio któryś lombard wystawił 9sztuk Big Grin
I nawet nie mają nadanych pakietów więc nie przeszły przez proces wydania abonentowi.


RE: idzie nowe - Kirek50 - 27-02-2023

(26-02-2023, 06:27 PM)477112 napisał(a): Launcher aktywności i odpalasz proces com.google.android.tv.dtvsetup.demo do skanowania tunera.
Pilot krótki bez przycisków numerycznych nie paruje się z tym boxem, tzn. paruje manualnie przez menu ustawień, przy każdym resecie boxa wyskoczy plansza z parowaniem którą trzeba pominąć.
Pilot długi z cyferkami paruje się bez problemu na planszy którą pokazałeś.
Można chyba zgasić ową plansze przez adb - sprawdź proces w gałęzi btremotesetupwizard
1. Czy jest dostępny w sprzedaży taki pilot z klawiaturą numeryczną?
3. Zgaszenie planszy przez ADB - nie mam pojęcia jakie polecenie nalezy uruchomić.


RE: idzie nowe - 477112 - 27-02-2023

1.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2.
Pobierz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Włącz debugowanie usb w dekoderze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
przez wiersz poleceń:
adb connect ipdekodera
potwierdź sesje na dekoderze
adb devices
adb shell
pm disable-user --user 0 nazwa-pakietu
włączenie:
pm enable nazwa-pakietu


RE: idzie nowe - Kirek50 - 27-02-2023

(26-02-2023, 06:27 PM)477112 napisał(a): Napisałem wyżej w poście. Launcher aktywności i odpalasz proces com.google.android.tv.dtvsetup.demo do skanowania tunera.

Dzięki za poprzednią odpowiedź dot. pilota. Kupiony. I mam kolejne pytanie: Po odpaleniu com.google.android.tv.dtvsetup.demo w Activity Launcher skanowanie DVB-T2 jak i DVB-C nie daje żadnych rezultatów. Czy są jeszcze jakieś inne możlwości, czy też tuner może być atrapą...?


idzie nowe - Matheusz - 27-02-2023

Wejdź w ustawienia > aplikacje > smart tv i odinstaluj aktualizację. Przejdź do aplikacji Live TV i rozpocznij skanowanie. Błąd nie wyskoczy.


RE: idzie nowe - Kirek50 - 27-02-2023

(27-02-2023, 04:57 PM)Matheusz napisał(a): Wejdź w ustawienia > aplikacje > smart tv i odinstaluj aktualizację. Przejdź do aplikacji Live TV i rozpocznij skanowanie. Błąd nie wyskoczy.

Dobrze mieć fachową pomoc... Smile Śliczne dzięki, wszystko działa.


RE: idzie nowe - Podamnie1 - 27-02-2023

A wiecie może czy da się do niego wpisać numer i hasło z Vectry aby korzystać na domyślnym launcherze zamiast na aplikacji tv Smart?


RE: idzie nowe - Olekznsa - 28-02-2023

Warto kupic ten dekoder DV8988 czy nie ?

Chodzi mi o  dvbt2
.
Podobno sa problemy z wbudowanym tunerem

Czy ktos to przetestowal  I moze potwierdzic ?


RE: idzie nowe - Olekznsa - 01-03-2023

Nikt nic NIE wie

Nie testowal tego boxa ?


RE: idzie nowe - ghost12 - 01-03-2023

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I jak na razie nic więcej.