Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Fire TV Stick 4K Max - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: Fire TV Stick 4K Max (/showthread.php?tid=4059)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Fire TV Stick 4K Max - tomahawk5000 - 06-01-2022

(06-01-2022, 08:04 AM)z.sproski napisał(a): Mi też na  launcher Leanback włącza się ok 1-2 minut ;(
kompletnie nie przypadl mi do gustu ten launcher, anyway wolf wlacza sie u mnie okolo munute raczej nie wiecej
chyba taka przypadlosc


RE: Fire TV Stick 4K Max - smiechol95 - 27-01-2022




RE: Fire TV Stick 4K Max - adrt8v - 12-03-2022

W tego typu sprzęcie normalnie chodzi sklep play i kodi jak w standardowym boxie?
Co byście wybrali pod projektor? Uważam, że takie coś zajmuje przede wszystkim mniej miejsca, niż box i można wpiąć w USB po prostu, ale jak z działaniem?


RE: Fire TV Stick 4K Max - somer - 12-03-2022

Sklep play normalnie nie chodzi ale mozna to prosto obejść chocby robiąć sideload z telefonu przez ta apkę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Kodi chodzi normalnie , sa również specjalnie dla niego tworzone kompilacje odtwarzajace Dolby Vision z mkv (czego oryginalna wersja Kodi nie potrafi).
Wpina sie go do HDMI , przez usb jest zasilany.


RE: Fire TV Stick 4K Max - adrt8v - 12-03-2022

A jakiś patent, że udostępniam cały system kodi do swojej sieci domowej z boxa podłączonego do tv, żebym mógł wszystko oglądać na innym urządzeniu jak projektor?


RE: Fire TV Stick 4K Max - Łonogrzmot - 12-03-2022

@mjw żadnych problemów z Prime Video...


[Obrazek: AnkWa9Wl.png]


RE: Fire TV Stick 4K Max - somer - 12-03-2022

(12-03-2022, 08:19 PM)adrt8v napisał(a): A jakiś patent, że udostępniam cały system kodi do swojej sieci domowej z boxa podłączonego do tv, żebym mógł wszystko oglądać na innym urządzeniu jak projektor?

Nie bardzo rozumiem o jaki patent Ci chodzi ? Projektor zapewne ma HDMI- wpinasz do niego Firesticka instalujesz na nim Kodi i integrujesz z siecia domową.


HY4001 - stanley - 14-03-2022

Witam  posiadam HY40A2 SkyworthDigital  -takie oznaczenie   widoczne na ekranie  telewizora , ogólnie  to hyba HY4001  i  dokupiłem  do tunera  zestaw  myszkę  i klawiaturę    , po  połączeniu urządzeń do tunera  coś  żle ustawiłem  w  ustawieniach  i niestety  nie mogę  połączyć się  z asystentem  po pilocie, czy ma ktoś  jakąś  receptę,.
Pozdr.


RE: Fire TV Stick 4K Max - Łonogrzmot - 22-05-2022

Ostatnia aktualizacja oprogramowania na Fire TV Stick 4K Max, zepsuła w aplikacji HBO Max odtwarzanie w rozdzielczości UHD to wszyscy wiemy...

[Obrazek: m7FH4Re.jpg]

...dla "porównania" staruszek Fire TV Stick 4K pierwszej generacji...

[Obrazek: 4ilccwF.jpg]

...ale również położyć nawet odtwarzanie kanału Canal+ 4K UHD w aplikacji Canal+, to już karygodne...

[Obrazek: 3HSae2I.jpg]

...poniżej Fire TV Stick 4K pierwsza generacja...

[Obrazek: umYdGkV.jpg]


RE: Fire TV Stick 4K Max - Łonogrzmot - 24-05-2022

Aktualizacja do wersji 52.20.0 aplikacji HBO Max na Fire TV Stick 4K Max, jeszcze pogorszyła...aplikacja teraz uruchamia się "pół dnia", ogólnie jest zamulona, coś to urządzenie wybitnie "nie lubi" się z przedmiotową aplikacją HBO Max.

A w dalszym ciągu brak możliwości odtwarzania materiałów w rozdzielczości UHD w HBO Max to szczyt szczytów [Obrazek: g075.gif]