Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
[pilot/klawiaura] MX3 - L - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: [pilot/klawiaura] MX3 - L (/showthread.php?tid=409)



[pilot/klawiaura] MX3 - L - mjw - 17-01-2018

Przyszedł nam dzisiaj ciekawy pilot 3w1. Pilot, klawiatura i airmouse w jednym. Można nawet zaprogramować 4 przyciski pod IR więc można go używać do uruchomienia TV, boxa, i jeszcze zostają 2 wolne przyciski.
Póki co działa całkiem fajnie, podświetlenie też na plus bo podświetla się w danym momencie tylko jedna strona pilota podczas używania.
Kupiony gearbest.com za €8.30 tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak ktoś ma pytania odnośnie działania to chętnie odpowiem. 
Wkrótce pojawi się szersza recenzja tego urządzenia.
W tym temacie możecie zadawać pytania jeśli macie jakieś wątpliwości co do działania urządzenia. 

[Obrazek: comment_8xPwQJ3GMyA8pw0NCKgJRu8N0VuclyXV.jpg]


RE: [pilot/klawiaura] MX3 - L - sokol88 - 21-01-2018

Hej ja mam taka wersje

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czy twoja tez ma głośne guziki ? (klikanie) dla mnie to chyba największy minus Smile


[pilot/klawiaura] MX3 - L - pAblosik - 22-01-2018

Też zamówiłem i przyszedł. Jestem mega zadowolony. Szkoda że już promocji nie ma bo chce jeszcze siedem zamówić

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


RE: [pilot/klawiaura] MX3 - L - mjw - 22-01-2018

@sokol88 wszystkie piloty jakoś tak głośno klikają. Też mnie to drażni...
@pAblosik tylko siedem? Big Grin


[pilot/klawiaura] MX3 - L - pAblosik - 23-01-2018

Siedem bo znajomi odrazu wszyscy chcą do rpi chociaż im pokazywałem to każdy że po co mi taki xD fakt głośno ale kwestia przyzwyczajenia

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


RE: [pilot/klawiaura] MX3 - L - Fiero_185th - 23-01-2018

Na samym początku miałem pytać oto czy klawisze są ciche, ale patrząc że są gumowe zakładałem że tak. Widzę że jednak nie jest to takie oczywiste.


RE: [pilot/klawiaura] MX3 - L - mjw - 23-01-2018

(23-01-2018, 05:10 PM)pAblosik napisał(a): fakt głośno ale kwestia przyzwyczajenia

Gorzej jak ktoś śpi obok Ciebie, a Ty wklepujesz jakiś długi tytuł w wyszukiwarką w we wtyczce.  Big Grin Dodgy


RE: [pilot/klawiaura] MX3 - L - sokol88 - 24-01-2018

(23-01-2018, 10:56 PM)mjw napisał(a):
(23-01-2018, 05:10 PM)pAblosik napisał(a): fakt głośno ale kwestia przyzwyczajenia

Gorzej jak ktoś śpi obok Ciebie, a Ty wklepujesz jakiś długi tytuł w wyszukiwarką w we wtyczce.  Big Grin Dodgy

dokładnie hehe tylko czekam aż żona się wkurzy i kupi mi inna Big Grin często tez używam mikrofonu nawet fajnie to działa Smile


RE: [pilot/klawiaura] MX3 - L - Tomek - 25-01-2018

(24-01-2018, 02:38 PM)sokol88 napisał(a): dokładnie hehe tylko czekam aż żona się wkurzy i kupi mi inna Big Grin często tez używam mikrofonu nawet fajnie to działa Smile

On ma mikrofon wbudowany? Zamówiłem pilota, jest już w PL - ale nie wiedziałem że ma mikrofon. Da się to spiąć z libreelec?