Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Amazon Prime Video - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Aplikacje (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Amazon Prime Video (/showthread.php?tid=4238)

Strony: 1 2


Amazon Prime Video - shados - 02-02-2022

Hejka,

czy ma ktoś w pełni działającą apkę PrimeVideo Android TV, która wyświetla materiały na niecertyfikowanym boxie? Niestety u mnie na X96 apka odpala się, trailery mogę obejrzeć, ale same filmy... wyskakuje komunikat o problemie z kablem HDMI. Poza tym jednym przypadkiem z hdmi nie mam problemów, przerobiłem kilka kabli, normalnie box mam podpięty do soundbara, a potem do TV, ale podpiąłem bezpośrednio i ta sama kapa.
Co ciekawe, zainstalowana aplikacja przeznaczona na telefony działa, wymagana jednak jest myszka, ale przede wszystkim wydaje mi się, że jakość jest dużo gorsza niż HD (mimo ustawień na  najlepszą).
Czy ma ktoś pomysł jak poza Kodi ogarnąć ten temat?


RE: Amazon Prime Video - jon1022 - 02-02-2022

Najprościej kup boxa z certfikatami googla DRM L1

Moim zdaniem nic ponad 540p nie uruchomisz w przypadku Amazona ani w Kodim ani po za kodim na tym sprzęcie...


RE: Amazon Prime Video - Ktosi - 02-02-2022

Wymagana jest obsługa minimum HDCP 1.4 dla filmów HD , a nawet jeśli masz ale urządzenie bez certyfikatów to działają zabezpieczenia i ogranicza do 540p.
Dla UHD lub HDR HDCP musi być w wersji minimum 2.2.

Prosty wniosek, jeśli apka jest w TV używa się jej a nie na niecertyfikowanych boxach.


RE: Amazon Prime Video - shados - 03-02-2022

(02-02-2022, 08:41 AM)jon1022 napisał(a): Najprościej kup boxa z certfikatami googla DRM L1

Moim zdaniem nic ponad 540p nie uruchomisz w przypadku Amazona ani w Kodim ani po za kodim na tym sprzęcie...
Polecisz jakieś box w okolicach 3-4 stówek? Nie słabszego niż amlogic 905x3 (mam X96 max+) bo czasami dzieciakom zapuszczam jakieś gry na andka albo retro...

(02-02-2022, 05:12 PM)Ktosi napisał(a): Wymagana jest obsługa minimum HDCP 1.4 dla filmów HD , a nawet jeśli masz ale urządzenie bez certyfikatów to działają zabezpieczenia i ogranicza do 540p.
Dla UHD lub HDR HDCP musi być w wersji minimum 2.2.

Prosty wniosek, jeśli apka jest w TV używa się jej a nie na niecertyfikowanych  boxach.
Problem w tym, że stary TV jest smart, ale nie aż tak smart Cool


RE: Amazon Prime Video - mjw - 03-02-2022

Poluj na Fire Stick 4K MAX


RE: Amazon Prime Video - jerzyk17 - 03-02-2022

Ja mam apkę "Prime Video - Android TV" na Xiaomi MIBOX3.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl

Kiedyś nie była dostępna w sklepie i instalowałem ją po pobraniu z internetu.
Teraz już jakiś czas jest dostępna dla tego boxa w sklepie...
Zainstalowałem ją na CANAL+ BOX 4K i też działa OK. Też trzeba było ją ręcznie zainstalować bo nie była dostępna w sklepie.


RE: Amazon Prime Video - shados - 03-02-2022

(03-02-2022, 03:15 PM)mjw napisał(a): Poluj na Fire Stick 4K MAX
Tylko, że brak portu usb czy wejścia na karty sd uniemożliwia odczytania jakichkolwiek multimediów (dzieci i żona nie ogarną strumieniowania) czy romów z retro-grami... a coś z boxów, nie sticków?


RE: Amazon Prime Video - tomahawk5000 - 04-02-2022

(03-02-2022, 08:10 PM)shados napisał(a):
(03-02-2022, 03:15 PM)mjw napisał(a): Poluj na Fire Stick 4K MAX
Tylko, że brak portu usb czy wejścia na karty sd uniemożliwia odczytania jakichkolwiek multimediów (dzieci i żona nie ogarną strumieniowania) czy romów z retro-grami... a coś z boxów, nie sticków?
Jakiś prosty hub (najlepiej aktywny) powinien rozwiązać sprawę


RE: Amazon Prime Video - jon1022 - 04-02-2022

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

s905x3 i pełna certyfikacja NEtflix & AMazon


RE: Amazon Prime Video - sanjuk - 25-06-2022

Ale By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. udostępnia wszystkie filmy, seriale i inne całkowicie za darmo.