Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Hejo - brak TV - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Pomoc & Poradniki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: Hejo - brak TV (/showthread.php?tid=4286)

Strony: 1 2


Hejo - brak TV - Szpagat - 18-02-2022

Cześć Wszystkim.
Od dwóch dni nie mogę uruchomić jakiegokolwiek kanału telewizyjnego w Hejo.
Mamy Mi Boxa, co mogłem to zaktualizowałem. Usunąłem Hejo i zainstalowałem ponownie.
Wersja Kodi 19.3. Hejo mbebe 2.2.91.
Wyświetla normalnie listę kanału, nazwę nadawanego programu ale przy próbie włączenia nic się nie dzieje.

Seriale, filmy bez problemu.

A wszystko było takie piękne.......
Hilfe!!!


RE: Hejo - brak TV - Łonogrzmot - 18-02-2022

(18-02-2022, 07:54 PM)Szpagat napisał(a): Od dwóch dni nie mogę uruchomić jakiegokolwiek kanału telewizyjnego w Hejo.
Hilfe!!!

Co na powyższe dostawca tej usługi, z definicji i rozumu kontakt był?

Po zalogowaniu bezpośrednio na stronie konto Premium, za pośrednictwem przeglądarki kanały są odtwarzane poprawnie?

Dedykowana fabrycznie aplikacja "na urządzeniu TVBox z systemem operacyjnym typu Android " również nie działa?


Szpagat napisał(a):A wszystko było takie piękne

Hmmm zaiste dosyć metaforyczne określenie na płaszczyźnie multimediów z tego typu serwisów [Obrazek: k045.gif]


RE: Hejo - brak TV - Szpagat - 19-02-2022

Kontakt, hmmm.... Jeżeli wysłany mail z prośbą o pomoc potraktujemy jako kontakt, to tak.
Na kompie funkcjonuje jak należy.

Co masz na myśli "na urządzeniu TVBox z systemem operacyjnym typu Android "?


RE: Hejo - brak TV - Łonogrzmot - 19-02-2022

Strona dostawcy, wystarczy się zapoznać samodzielnie...


RE: Hejo - brak TV - Szpagat - 19-02-2022

Nie wiem o co Ci chodzi. Nie jestem obeznany, stąd moja prośba o pomoc.
Kodi działa. Hejo się uruchamia i oglądać możemy filmy, seriale. Telewizji natomiast już nie.

Na komputerze, poprzez Hejo mogę oglądać telewizję (konto premium).

Co konkretnie mam sprawdzić?


RE: Hejo - brak TV - Łonogrzmot - 19-02-2022

(19-02-2022, 02:29 PM)Szpagat napisał(a): Co konkretnie mam sprawdzić?

Ściągnąć/zainstalować na BOX-ie aplikację firmową dostępną na stronie dostawcy, być może zadziała i wtyczka w Kodi będzie zbędna/być może nie, ciąg dalszy już poza moim zainteresowaniem [Obrazek: g075.gif]


[Obrazek: wDLtcWBl.jpg]


RE: Hejo - brak TV - lolo99 - 19-02-2022

Na ich stronie można przeczytać taki komunikat:

Drodzy użytkownicy, pracujemy nad usprawnieniem aplikacji KODI. Poinformujemy Was o możliwości pobrania aktualnej wtyczki. Przewidywany czas aktualizacji 18.02.022 r.


RE: Hejo - brak TV - Szpagat - 19-02-2022

Przy przeszukiwaniu neta też natrafiłem na ten komunikat. Zobaczymy co z tym dalej będzie.
Póki co, idąc za podpowiedzią Łonogrzmot'a ściągnąłem i wgrałem apkę Hejo z pendrive i można oglądąć TV Smile
Bardzo głupie jest jednak to, że apka, a raczej Mi Box, po kilku minutach oglądania wchodzi w tryb uśpienia i aby dalej oglądać trzeba nacisnąć jakiś przycisk na pilocie.


RE: Hejo - brak TV - Adriano77 - 20-02-2022

Znalazł już ktoś rozwiązanie na ten problem? Smile


RE: Hejo - brak TV - Yankes123 - 22-02-2022

Podpinam się pod ten temat. U mnie ten problem również występuje...



Edit: Po kilku dniach problem sam zniknął Smile