Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 29-12-2022

OGŁOSZENIE
Z informacji uzyskanych od ekipy od FanFilm - szykują się pewne zmiany w samym działaniu wtyczki, jednocześnie przygotowując ją do działania z Kodi 20. W związku z tym nastąpiła aktualizacja repozytorium - które koniecznie trzeba zaktualizować. Sama wtyczka nadal jest w tej samej wersji, ale niedługo (na dniach) pojawią się 2 aktualizacje:
  • pierwsza dla kodi 19 - wersja wnosząca drobne poprawki, przygotowująca użytkowników do przejścia na k20 (nieobowiązkowe, ale pewne zmiany w wtyczce są konieczne celem zachowania działania na k19 i k20)
  • druga dla kodi 19 i kodi 20 (obecna wersja też działa na kodi 20, ale pojawiają się błędy w logach)- i ta wersja będzie rozwijana. To w dużej mierze odnowiona wtyczka - zmienia się układ pozycji menu, znikają zdublowane pozycje, zwiększy się szybkość działania, ale także sam mechanizm pobierania danych o filmach - znikną problemy z nieprawidłowymi tytułami, gatunkami.

Stopniowo będzie odbywało się przejście wtyczki na K20 - nie oznacza to że nie będzie działać w k19 - ale priorytetem będzie wersja k20.



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 29-12-2022

Witam dziś chciałem zainstalować na kodi 19.5 fanfilm na kompie ale coś nie mogę zrobiłem aktualizacje fanfilm repro do 0.9 potem wtyczki video fanfilm ale nie chcę się otworzyć czy ktoś też ma problem ?


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 29-12-2022

Tylko ty. Podaj logi, bo bez tego to wróżenie z fusów.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - marfilm - 29-12-2022

(29-12-2022, 10:42 AM)Jmno napisał(a): Witam dziś chciałem zainstalować na kodi 19.5 fanfilm na kompie ale coś nie mogę zrobiłem aktualizacje fanfilm repro do 0.9 potem wtyczki video fanfilm ale nie chcę się otworzyć czy ktoś też ma problem ?
Też nie mogę zainstalować fanfilm na świeżym kodi 19.5 Podczas intalacji defender zgłasza konia trojańskiego


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - mjw - 29-12-2022

Klucze api są zaszyfrowane i antywirus może to odczytywać jako trojana, wyłącz podczas instalacji swojego antywirusa.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - woland357 - 29-12-2022

Też mam ten problem na windowsie. Kodi 19,4. Wrzucałem tu logi. Nikt nie pomógł. Tylko u mnie nie było żadnego konia trojańskiego


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 29-12-2022




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - woland357 - 29-12-2022

A jakimś cudem przeoczyłem ostatniego posta. Obraz Windowsa jest jednym z tej strony co na linku "by nikka" aktualizację zawsze mam na bieżąco. W życiu nie miałem żadnych problemów na tym Windowsie


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 29-12-2022

Ale z logów wynika że to nie problem z FanFilmem tylko całkowicie z kodi/pythonem. Spróbuj może z czystym kodi i kilkoma wtyczkami legalnymi zwrócić się o pomoc na forum kodi.tv - ale pamiętaj - oni nie lubią wielu dodatków. Zainstaluj kodi + netflix np i wtedy daj im logi.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 30-12-2022

Ok spróbuję tak odinstaluję kodi zainstaluje wersja 32 bit a jak nie da się też zainstalować fanfilm na windows 10 to zrobię format. Na box tv też odinstalowałem kodi i od początku zainstalowałem kodi i fanfilm i normalnie działa zależy mi też na kompie bo kodi szybko chodzi a na Boxe trochę wolno.A najlepiej kodi instalować z kodi.tv?