Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 15-01-2024

Weekend minął, a źródeł tb7 Fanfilm dalej nie wyszukuje.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 15-01-2024

Logi, wersja kodi, wersja fanfilm, wersja ptw. Naprawdę tak ciężko to podać? Mamy zgadywać co jest przyczyną zamiast diagnozować?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 15-01-2024

(15-01-2024, 12:41 PM)Tomek napisał(a): Logi, wersja kodi, wersja fanfilm, wersja ptw. Naprawdę tak ciężko to podać? Mamy zgadywać co jest przyczyną zamiast diagnozować?
Wszytko mam na najnowszych wersjach i zaktualizowane z automatu.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 15-01-2024

Ja się nie pytałem czy masz w najnowszych wersjach. Poprosiłem o wersję kodi, fanfilm, ptw oraz o logi - nie chcesz - nie podawaj - twoja broszka, nie moja. Ale u mnie działa (i to dość szybko nawet jak na tb7)
[Obrazek: kGNsynml.jpg]


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 15-01-2024

(15-01-2024, 03:52 PM)Tomek napisał(a): Ja się nie pytałem czy masz w najnowszych wersjach. Poprosiłem o wersję kodi, fanfilm, ptw oraz o logi - nie chcesz - nie podawaj - twoja broszka, nie moja. Ale u mnie działa (i to dość szybko nawet jak na tb7)
[Obrazek: kGNsynml.jpg]

Mam konto na XT7 poniżej dane. Z góry dzięki za pomoc.

Kodi 20.3
FF 202312.04.0
PTW 2023.08.01.1
Resolver 3.19.1+matrix 1[Obrazek: CyrfnjFl.jpg]


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 15-01-2024

To nie są logi. W pierwszym poście masz linka do logów. Z tego co widać to po prostu nie znajduje wyników dla tego konkretnego filmu.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 15-01-2024

(15-01-2024, 05:23 PM)Tomek napisał(a): To nie są logi. W pierwszym poście masz linka do logów. Z tego co widać to po prostu nie znajduje wyników dla tego konkretnego filmu.
Linki dla tego filmu na pewno są. Na stronie XT7/ TB7 je znajduje.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tasior55 - 15-01-2024




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 15-01-2024

(15-01-2024, 05:27 PM)Iptv-owiec napisał(a):
(15-01-2024, 05:23 PM)Tomek napisał(a): To nie są logi. W pierwszym poście masz linka do logów. Z tego co widać to po prostu nie znajduje wyników dla tego konkretnego filmu.
Linki dla tego filmu na pewno są. Na stronie XT7/ TB7 je znajduje.

Link do logów przesłałem na PW. Przepraszam za opieszałość, ale pierwszy raz zgłaszam tego typu problem.

Potestowałem jeszcze wyszukiwanie xt7/tb7 na Fanfilm i wydaję mi się że zmniejszyła się liczba wyszukiwanych pozycji ( filmów i seriali) - zawęziła sie pula znajdywanych pozycji. Np. Jeszcze kilkka dni temu znajdywało Star Trek Picard i serial Percy Jackson and the Olympians. Pozycje te są nadal dostępne bezpośrednio na portalu tb7/xt7? Coś się bardziej zaczyna "psuć" tb7 na FF. Da się usprawnić wyszukiwanie źródeł tb7/ xt7 na Fanfilm? Może przy okazji następnej aktualizacji?


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 15-01-2024

To że na stronie tb7 znajduje to absolutnie nic nie znaczy bo tb7 ma wolne czasy odpowiedzi i kodi nie ma możliwości pobrania wyników. To że kilka dni temu były to oznacza że tb7 miało krótszy czas odpowiedzi i kodi odczuwało .
No ale bez logów to nawet mi się nie chce dalej pisać
A na PW nie odpowiadam.