Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 24-02-2024

(23-02-2024, 06:47 PM)sky02 napisał(a): Tu bardziej chodzi o zabezpieczenia samego androida i jego wersji gdzie zaczęły się problemy od v10 nie o samo kodi.
Ja osobiście robię to w ten sposób atv10 i Canal+ Box 4K:
X-plore 4.30.26 oczywiście z witaminkę + w nim uruchomione ftp:// adres boxa: port 2222
Na kąpie Total Commander już nie konieczna pełna wersja i w nim sieć dodanie  boxa:
[Obrazek: 7kh6OSnl.png]

[Obrazek: Xse0YStl.png]

Teraz przemyślałem sprytny plan @Tomek  wystarczy w kodi Menadżer plików także dodać  /srorage/emulated/0/Downolad/ i menadżerze plików kodi z niezabezpieczonego katalogu Download przenosić pliki do home i głębiej. Brawo Ty . Nie pomyślałem o tym, katalog Download działa prawie jak repo choć bez aktualizacji Wink
A włożony pendrive nie pokazuje się w menedżerze kodi od razu?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - sky02 - 24-02-2024

"A włożony pendrive nie pokazuje się w menedżerze kodi od razu?" A no pokazuje się. Wiesz jestem leniwy i musiałem wstać z fotela by to sprawdzić Wink Normalnie tego pendrive mam wpiętego jako dysk sieciowy w router i w kodi menadżer plików jako źródło smb://192.168.1.1/ nazwa pena/ I także działa.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 24-02-2024

Czyli wystarczy na tych wszystkich urządzeniach które mają utrudniony dostęp dodać źródło w postaci special://home , włożyć pena i skopiować Smile Proste i banalne i bez instalacji setek programów.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 25-02-2024

(24-02-2024, 08:23 PM)servisco2 napisał(a):
(24-02-2024, 07:16 AM)Tomek napisał(a): Czyli wystarczy na tych wszystkich urządzeniach które mają utrudniony dostęp dodać źródło w postaci special://home , włożyć pena i skopiować Smile Proste i banalne i bez instalacji setek programów.
Niestety, ale to nie działa na ATV 11 i ATV 12. Kodi przy próbie wejścia do katalogu data i obb wyświetla "Niepoprawna ścieżka do folderu"

Ale special://home z poziomu menedżera kodi musi działać, bo bez tego kodi by się nie uruchamiało, nie instalowało dodatków ani nic. Pokaż zrzuty ekranu

Poza tym. Ty nie masz wchodzić do data i obb. - tu masz wejść w addons i tam działać. Ty już jesteś w katalogu .kodi

Może lepiej zostaw tę poprawkę i czekaj na oficjalną...?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - servisco2 - 25-02-2024

(25-02-2024, 05:48 AM)Tomek napisał(a): Ale special://home z poziomu menedżera kodi musi działać, bo bez tego kodi by się nie uruchamiało, nie instalowało dodatków ani nic. Pokaż zrzuty ekranu

Poza tym. Ty nie masz wchodzić do data i obb. - tu masz wejść w addons i tam działać. Ty już jesteś w katalogu .kodi

Może lepiej zostaw tę poprawkę i czekaj na oficjalną...?
Przepraszam za zamieszanie. Mój błąd, źle wpisałem już działa Smile


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 26-02-2024

Jak ja kocham gdy ktoś usuwa swoje posty i pozostaje dziura w dyskusji....


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 26-02-2024

@tele

Sprawdź proszę poprawność wyszukiwania źródeł tb7 - czy u Ciebie działa to ok? Plik tb7.py/ xt7.py "stracił swoją moc".

Z góry dzięki


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 26-02-2024

@Iptv-owiec
Sprawdź, czy wyszukiwanie działa na stronie WWW - to musi być zawsze pierwszy podstawowy krok.

Dziś też doświadczam problemów z tym serwisem - nie zwracało wyników z "wrzucaj", a teraz to już niczego nie chce znajdować.
Także to nie plik stracił swoją moc, ale sam serwis.

Może do jutra naprawią.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 26-02-2024

@tele

Dzięki za odpowiedź. Poczekajmy do jutra.

P.S. mój cudzysłów był celowy Smile


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 28-02-2024

Już się wyszukują źródła z wrzucaj, a od dzisiaj również z pobieraj, ale linki z tego serwisu są w Fanfilm nieaktywne. Czy da się je jakoś "ożywić"?