Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pcela - 30-03-2024

@tele

Sam pisałeś w swoim poście z Service Packiem, że dodałeś wyszukiwanie po tytułach alternatywnych. Jak widać do szukajki idzie tylko tytuł polski lub angielski.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 30-03-2024

(30-03-2024, 01:09 PM)pcela napisał(a): Sam pisałeś w swoim poście z Service Packiem, że dodałeś wyszukiwanie po tytułach alternatywnych. Jak widać do szukajki idzie tylko tytuł polski lub angielski.

To prawda, ale nie zawsze Wink
  1. Nie idzie, jeśli tytuł oryginalny nie jest zapisany znakami romańskimi czy łacińskimi, tylko , ja to nazywam żartobliwie "krzaczkami". Nie ma sensu szukać frazy "コードギアス 反逆のルルーシュ"
  2. Wyszukiwarka zwróci jakikolwiek wynik. W tym przypadku jest tak, że wyszukiwarka zwraca coś, i to nawet pierwszy odcinek z serii. A pozostałe maja nietypową numerację, dlatego są odrzucane. Mogę spróbować douczyć wtyczkę, aby i takowe rozpoznawała. "Douczyłem".

Także każdy przypadek może być indywidualny. Nie da się przewidzieć wszystkich wariantów. A anime są szczególnie trudne. Po to jest też właśnie forum, aby wymieniać się pomysłami, spostrzeżeniami.


Poprawka już jest.
Tak naprawdę, to już wcześniej przewidziałem możliwość wysyłania "krótszej" frazy do wyszukiwarki, ale z jakiegoś powodu zablokowałem ją dla seriali - nie pamiętam czemu - czy nie była potrzebna, czy tez obawiałem się jakiegoś ujemnego skutku. Można zatem testować.

[Obrazek: 5DpZfStl.jpeg]


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 30-03-2024

Mam prośbę do osób które mają kontakt z twórcami wtyczki czy wszystkie poprawki ff zrobione przez tele będą dodane do repozytorium fanfilm ?


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 30-03-2024

Nie będzie już kolejnych wydań tej wersji fanfilm więc te poprawki nie będą na chwilę obecną dodane. W przygotowaniu jest zupełnie nowa, od podstaw napisana i to na niej skupione są siły twórców wtyczki, dlatego nie wypuszczają aktualizacji zawierających poprawki od tele. Większość poprawek od tele jednak będzie naniesiona na nową wersję (jak nie wszystkie, ale na pewno będą wymagały dokładnego zbadania z nową wersją). Także cierpliwości bo wersja Alpha i beta są naprawdę blisko.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 30-03-2024

(30-03-2024, 02:29 PM)tele napisał(a):
(30-03-2024, 01:09 PM)pcela napisał(a): Sam pisałeś w swoim poście z Service Packiem, że dodałeś wyszukiwanie po tytułach alternatywnych. Jak widać do szukajki idzie tylko tytuł polski lub angielski.

To prawda, ale nie zawsze Wink
  1. Nie idzie, jeśli tytuł oryginalny nie jest zapisany znakami romańskimi czy łacińskimi, tylko , ja to nazywam żartobliwie "krzaczkami". Nie ma sensu szukać frazy "コードギアス 反逆のルルーシュ"
  2. Wyszukiwarka zwróci jakikolwiek wynik. W tym przypadku jest tak, że wyszukiwarka zwraca coś, i to nawet pierwszy odcinek z serii. A pozostałe maja nietypową numerację, dlatego są odrzucane. Mogę spróbować douczyć wtyczkę, aby i takowe rozpoznawała. "Douczyłem".

Także każdy przypadek może być indywidualny. Nie da się przewidzieć wszystkich wariantów. A anime są szczególnie trudne. Po to jest też właśnie forum, aby wymieniać się pomysłami, spostrzeżeniami.


Poprawka już jest.
Tak naprawdę, to już wcześniej przewidziałem możliwość wysyłania "krótszej" frazy do wyszukiwarki, ale z jakiegoś powodu zablokowałem ją dla seriali - nie pamiętam czemu - czy nie była potrzebna, czy tez obawiałem się jakiegoś ujemnego skutku. Można zatem testować.

[Obrazek: 5DpZfStl.jpeg]
Czy ta poprawka będzie działać na innych serwerach premium?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 30-03-2024

Przygotowałem tylko dla TB7/XT7
Jak trafisz na jakiś przypadek który Ci nie zadziała, to napisz tu.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 30-03-2024

Sprawdzałem sobie na tym samym przykładzie na nopremium i innych nie wyszukuje jeśli możesz dodać inne serwery to będzie git


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pcela - 30-03-2024

@tele

Ogólnie działa i wyszukuje, choć niektóre wyniki nie mają nic wspólnego z szukaną frazą (np. Red Heads Love Black Cock2.mkv) dla odcinka 2.

Jeżeli zaś chodzi o numerację, to zazwyczaj ma ona postać "tytuł - nr odcinka", np. "Code Geass Hangyaku no Lelouch - 02...", czasem jest to format SxxExx lub EPxx. Nie stosuje się zaś nr typu Exx (takie coś nigdy nie wystąpi). W numeracji mamy też nr typu Sx (od Special), Tx (od Trailer), NCOPx (opening bez creditsów), NCEDx (jak poprzednio, tylko ending), OPx (opening), EDx (ending). Rzadkim przypadkiem jest Ox (od Other, są to np wersje Directory Cut, czy odcinki łączone (ale mówimy o oryginalnie połączonych odcinkach, a nie nie wersjach "pirackich")).
Numeracja odcinków zawsze jest dwucyfrowa z zerem wiodącym. Numeracja odcinków specjalnych, openingów i endingów, trailerów jest jednocyfrowa, bez zera wiodącego. Nr. OP, ED, NCOP i NCED moga być bez cyfry, jak dana seria ma tylko jeden opening i ending przez całą serię, bez jakichkolwiek zmian.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 30-03-2024

(30-03-2024, 07:47 PM)pcela napisał(a): Ogólnie działa i wyszukuje, choć niektóre wyniki nie mają nic wspólnego z szukaną frazą (np. Red Heads Love Black Cock2.mkv) dla odcinka 2.

Po to właśnie stworzyłem filtr dopasowujący nazwy plików do tytułów, aby nie pojawiały się takie "kwiatki" na liście.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 06-04-2024

Wyszukiwanie źródeł Filser padło. Strona filser działa poprawnie. Macie pomysł co się stało?