Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Promocje na androidowe boxy - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Promocje na androidowe boxy (/showthread.php?tid=51)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Promocje na androidowe boxy - adrt8v - 02-07-2022

Zgadza się. Dojrzałem, że brak opinii i na poprzedniej promocji nie zwracając na to uwagi zamówiłem box, ale po chwili zrezygnowałem. Anulowanie trwa, ale już wiem, że środki zostaną zwrócone po kontakcie z amazonem,jednak ze sprzedawcą brak kontaktu, tak więc dobrze, że jesteś czujny i ostrzegajmy się wzajemnie.


RE: Promocje na androidowe boxy - Łonogrzmot - 11-07-2022

[Obrazek: 5oqnWI1.jpg]
[Obrazek: pVjULcJl.png]


Od kiedy serwis Disney+ trafił oficjalnie na nasz/turecki rynek [Obrazek: k045.gif], wersja z niemieckiej oferty ma bardziej praktyczną wersję pilota...


RE: Promocje na androidowe boxy - Ktosi - 11-07-2022

W czym praktyczna ? Jak dla mnie jest identyczny z tym co był zawsze w sprzedaży dodana tylko ta dioda niebieska.
Miałem akurat wersję USA z zielonym przyciskiem HULU i drugą międzynarodową z Amazon Muzic na pilocie używam obecnie.


RE: Promocje na androidowe boxy - Łonogrzmot - 11-07-2022

(11-07-2022, 07:16 PM)Ktosi napisał(a): W czym praktyczna ?


[Obrazek: GDmgrY8.jpg]


Kontekst mojego wpisu był jednoznaczny, dedykowany przycisk dla serwisu Disney+, już dostrzegasz subtelną różnicę czy jeszcze nie bardzo?


RE: Promocje na androidowe boxy - Ktosi - 11-07-2022

Akurat nie  zwróciłem uwagi że ma inną wersje pilota  Polsce na Amazonie, zwykle kupuję  na zagranicznych portalach bo są o wiele tańsze oferty  niż oferty polskiego Amazona z ofertą ok  300 zł ostatnio. 
Zwykle wymieniałem tylko  piloty kiedy były uszkodzone  ( czytaj rozwalone czy zjedzenia przez psa ) i  bardziej opłacało się kupić nowy Fire  niż samego pilota w niewiele niższej cenie.  Ceny pilotów były po prostu chore przez jakiś czas 120-200 zł ! 

p.s. Obie wersje pilota są niby międzynarodowe jak to wszędzie w opisach, to w końcu która jest tą właściwą i jedyną  międzynarodową ? Wink


RE: Promocje na androidowe boxy - ghost12 - 13-07-2022

Okazja z Amazon.de tylko do końca dnia:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 63 zł
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 111 zł
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 159 zł


RE: Promocje na androidowe boxy - ghost12 - 16-07-2022

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Promocje na androidowe boxy - Łonogrzmot - 17-11-2022

[Obrazek: ZRZfMZgl.jpg]


RE: Promocje na androidowe boxy - 477112 - 17-11-2022

Prawdopodobnie to nowe SKU bez głowicy dvb-t2 - lub będzie mix starego z nowym.

Deklaracja CE Skywortha z końcówki sierpnia br.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
odsłania nowy model: HY4001CD

Neonet już sprzedaje, tergi od jutra:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

brak tunera na zdjęciach lub fotoszopka Big Grin


RE: Promocje na androidowe boxy - Ktosi - 18-11-2022

Bardziej stawiał bym tylko na demontaż gniazda antenowego i założenie zaślepki albo nowej wersji obudowy.

Pewnie w przyszłość przy aktualizacji systemu można spodziewać się całkowitego usunięcia dostępu do tunera co nie jest takie trudne wyłączając tylko sygnały sterujące głowicą.
Lepiej wyłączyć aktualizacje automatyczne i czekać na przetestowanie. Wink