Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Titan MOD - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Skórki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Titan MOD (/showthread.php?tid=5172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Titan MOD - arkady1964 - 27-01-2024

AKTUALIZACJA Titan MOD!

Jest dostępna zapowiedziana przez opiekuna skórki Fuchs2468 aktualizacja Titan MOD. Dzięki niemu skórka dalej się rozwija, szacun za jego nieustanną pracę nad skórką Titan MOD.

"Nowa aktualizacja!

Wersja Titan-Mod 20.1.25 jest już dostępna dla Nexusa.

repozytorium.fuchs246-1.0.1.zip"

Źródło:  
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zachęcam do pobrania i testowania zaktualizowanej skórki Titan MOD na Kodi.

Gdy w Kodi jest zainstalowane repozytorium Fuchs246 to skórka powinna zostać automatycznie zaktualizowana do wersji 20.1.25 lub wyższej wersji. 
W przypadku ewentualnych problemów należy ponownie pobrać i zainstalować z pliku ZIP repozytorium:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja. Należy spodziewać się, że opiekun skórki Fuchs2468 dokona aktualizacji Titan MOD z wersji 20.1.25 do wersji 20.1.26 w celu poprawy wykrytych błędów ("Aktualizacja do wersji 20.1.26 nastąpi tak szybko, jak to możliwe." Fuchs2468 już przygotuje aktualizację do wersji 20.1.26). Wykryte błędy nie są to błędy, które uniemożliwiają korzystanie z wersji 20.1.25.


RE: Titan MOD - arkady1964 - 28-01-2024

@zborus została dokonana duża aktualizacja skórki Titan MOD. Po tej aktualizacji potestowałem trochę skórkę na Kodi (skórka od wersji 20.1.25 została znacznie udoskonalona). Nie zauważyłem większych problemów, jednak mogą w niej występować jakieś błędy, które przez opiekuna skórki Fuchs2468 będą sukcesywnie naprawiane...

Gdybyś miał problemy ze skórką to zgłoś je do Fuchs2468 opiekuna skórki Titan MOD. Pracuje on nad kolejną aktualizacją naprawiającą wykryte błędy. Nie odmawia on żadnemu użytkownicy skórki Titan MOD pomocy. Obecnie Fuchs2468 przygotuje aktualizację Titan MOD do wersji 20.1.26, gdzie naprawi zgłoszone błędy:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Uwaga.  Info dla zainteresowanych jak zainstalować Titan MOD z różnymi motywami zmieniającymi interfejs tej skórki oraz opis głównych różnic pomiędzy Titan MOD a Titan Vanilla:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niektóre opcjonalne ustawienia dla skórki Titan MOD są też podane w wątku o Titan Vanilla (ustawienia dla obu skórek są podobne) oraz porada zawarta w wątku w przypadku zaistnienia niekiedy problemów z zależnościami podczas instalacji skórki Titan MOD. Szersze info w:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja. Poprzez repozytorium.fuchs246-1.0.1.zip -  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , skórka Titan MOD została zaktualizowana do wersji 20.1.26.  Zmiany polegają na naprawieniu ostatnio wykrytych błędów zgłoszonych przez użytkowników Titan MOD do opiekuna skórki Fuchs2468.


RE: Titan MOD - somer - 28-01-2024

Chodzi to na Omedze?


RE: Titan MOD - arkady1964 - 28-01-2024

Na Kodi  w wersji Omega większość funkcji skórki Titan MOD powinna działać, ale obecnie nie ma jeszcze wersji Titan MOD dedykowanej na Omegę. Opiekun skórki Fuchs2468 cały czas kontynuuje pracę nad wersją Omega.

No cóż, @somer jak chcesz to wypróbuj Titan MOD na Omega, ale nie ma żadnej gwarancji co do działania, ponieważ Titan MOD w wersjach 20.1.25 oraz 20.1.26 przeznaczony jest na Nexusa. Możesz też poczekać do czasu wydania skórki Titan MOD w wersji przeznaczonej na Omegę. Ja używam skórkę Titan MOD w wersji 20.1.26 na Nexusie, jak dla mnie naprawdę działa ona bardzo dobrze...

Pozdrawiam


Edycja.  Poniżej w odpowiedzi @Muffex, twierdzi, że skórka Titan MOD działa na Omedze.  Dzięki za info.


RE: Titan MOD - Muffex - 28-01-2024

(28-01-2024, 09:41 AM)somer napisał(a): Chodzi to na Omedze?

Działa elegancko Smile

Zarówno pod win jak i tv. Używam na tv lg na zrootowanym webosie.


RE: Titan MOD - somer - 28-01-2024

To daj mi link do repo ,w którym Kodi Omega widzi tą skórkę.


RE: Titan MOD - arkady1964 - 28-01-2024

Niestety @somer, ale @Muffex nie da Ci takiego linku do Repo w którym Kodi Omega widzi tę skórkę tj. Titan MOD, ponieważ opiekun skórki Fuchs2468 dalej kontynuuje pracę nad wersją Omega i nie upublicznił skórki w swoim  repozytorium w wersji dedykowanej na Omegę. Jednym zdaniem obecnie w jego repozytorium jest tylko podana wersja dla Nexusa.
Co do Omegi, nie jestem pewny, gdyż nie mam zainstalowanej Omegi, ale możliwe jest, że Omega nie widzi nawet wersji Nexus, dlatego teraz Repo Fuchs246 może być w Omedze "puste". Do czasu, aż nie zostanie zamieszczona dedykowana wersja Titan MOD na Omegę.

Skoro nie z Repo to skąd ma Titan MOD @Muffex na Omedze:
1.  Robiąc aktualizację z Kodi Nexus na Omegę, mając wcześniej zainstalowaną skórkę Titan MOD na Kodi Nexus.
Lub:
2.  Instalując skórkę z pliku ZIP (i jak są wymagane wszystkie zależności dla skórki Titan MOD). Jedynym dostępnym plikiem ZIP o którym wiem jest Titan MOD Nexus wersja 20.1.24 (dobrze działa na Android TV).  Link:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jedno jest pewne, że @Muffex na Omedze nie zainstalował Titan MOD z repozytorium, ponieważ dopiero są zapowiedzi opiekuna skórki Fuchs2468 o takiej możliwości, która nastąpi w bliższej przyszłości, gdy zakończy on pracę nad wersją Omega (skórka Titan MOD dedykowana dla Kodi 21).
Nie zmienia to faktu, że @Muffex mógł zainstalować Titan MOD na którejś z wersji testowych Omega (Alpha lub Beta) np. korzystając z 1 lub 2 metody opisanej powyżej.

Pozdrawiam


RE: Titan MOD - somer - 28-01-2024

Na Omedze Beta 1 chodzi Titan Mod Bingie od AchillesPunks.
Na Beta 2 nie chodzi żadna , ani od niego ani od Fuchsa.


RE: Titan MOD - arkady1964 - 28-01-2024

W swoim czasie na pasku u góry Forum Kodi były podawane informacje, że twórcy skórek muszą wprowadzić określone zmiany, aby skórki działały na Omega w wersjach Beta 2... 

Nie wiem @somer, na jakiej wersji testowej Kodi Omega @Muffex zainstalował Titan MOD, może na Omega Alpha 3. Ja niedawno z Matrixa przeszedłem na Nexusa. Przejdę na Omegę jak pojawi się wersja stabilna.

Fuchs2468 wykonał aktualizację Titan MOD do Nexusa.  Info na stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Następnie będzie kontynuował prace nad wersją Titan MOD Omega. Jak nie możesz zainstalować Titan MOD na Omega z pliku ZIP, nie ma innego wyjścia jak czekać na oficjalne wydanie Titan MOD dedykowane na Omega.  Info na stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Cytat: "Będę kontynuował pracę nad moją wersją Omega." - Fuchs2468, autor i opiekun skórki Titan MOD.

Pozdrawiam


Edycja.  Najwyższa oficjalna wersja Titan MOD w znajdująca się w repozytorium Fuchs246 jest obecnie zaktualizowana do wersji 20.1.26 Nexus.

Jak nadmieniłem powyżej, używam Nexusa, a dokładnie Kodi Nexus w wersji 20.3 , która jest ostateczną wersją Kodi Nexus  (ostatnia wersja dla linii wydawniczej Kodi Nexus).  Skórka Titan MOD działa na Kodi 20.3 stabilnie, szybko i bez większych problemów.   Smile

Myślę, że gdy będzie już wydane Kodi 21 Omega w stabilnej wersji (obecnie są tylko wersje testowe Omega), to skórka Titan MOD Omega będzie już dostępna w repozytorium Fuchs246.


RE: Titan MOD - arkady1964 - 29-01-2024

Zainteresowałem się tematem o którym pisał @somer
Faktycznie dobrze by się stało gdyby Titan MOD trafił też na Omegę. Zwróciłem na to uwagę w oficjalnym wątku skórki Titan MOD i poprosiłem o wersję testową Omega ABI 5.17.0 , która będzie działać na Nightlies Kodi v21.  Info na stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam