Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Nieaktualne picony - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Aktualizacje i zmiany (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+--- Wątek: Nieaktualne picony (/showthread.php?tid=5182)

Strony: 1 2 3


Nieaktualne picony - Dawber - 06-05-2023

Hej. 
Czy mógłbym zaktualizować picony niektórych stacji? Sporo jest już nieaktualnych. Chętnie to zrobię. Potrzebuję tylko rozmiar i gdzie to podesłać. Pozdro


RE: Dawber - sky02 - 06-05-2023

Witaj. A proszę Cię bardzo, poprawiaj Smile Wielkość 330x198, albo sam dopasuj byleby nie za duże. Podeślij do mnie a ja już je podmienię By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Preferujemy jasne picony. Większość użytkowników posiada ciemne tło.
Tu masz loga mistrza @zet71 do inspiracji:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam i życzę owocnej twórczości Wink


RE: Dawber - Dawber - 08-05-2023




RE: Nieaktualne picony - Dawber - 12-05-2023

@sky02
Rozumiem, że mam już nic nie aktualizować? Podesłałem Wam około 20 piconów na maila, ale nikt tego nie przekopiował. Pytam, bo nie chcę się narobić a nikt z tego nie skorzysta.


RE: Nieaktualne picony - sky02 - 12-05-2023

@Dawber Witaj. Nic nie dostałem i chyba się nie zrozumieliśmy Smile . Mi chodziło byś przesłał na PW tutaj do mnie.
Tu tak się kontaktujemy. Przycisk na dole z papierowym samolocikiem Wink
Czekam i pozdrawiam.


RE: Nieaktualne picony - Dawber - 12-05-2023

(12-05-2023, 04:12 PM)sky02 napisał(a): @Dawber Witaj. Nic nie dostałem i chyba się nie zrozumieliśmy Smile . Mi chodziło byś przesłał na PW tutaj do mnie.
Tu tak się kontaktujemy. Przycisk na dole z papierowym samolocikiem Wink
Czekam i pozdrawiam.
@sky02 
Wysłałem. Trochę bez sensu, ponieważ ja już nazwałem pliki tak jak powinny być w folderze, a teraz wysyłają się linki do grafiki. Wcześniej wysyłąłem na maila info@...


RE: Nieaktualne picony - sky02 - 12-05-2023

Masz chyba kopię u siebie. Spakuj je i wyślij jeszcze raz. Pamiętaj, że loga mają być jak najprostsze, najbardziej zbliżone do oryginału i bez tła. Wiem, że znowu marudzę Wink
A i rozszerzenie .png nie .jpg


RE: Nieaktualne picony - Dawber - 12-05-2023

(12-05-2023, 04:47 PM)sky02 napisał(a): Masz chyba kopię u siebie. Spakuj je i wyślij jeszcze raz. Pamiętaj, że loga mają być jak najprostsze, najbardziej zbliżone do oryginału i bez tła. Wiem, że znowu marudzę Wink
A i rozszerzenie .png nie .jpg
@sky02 
Spokojnie. Wszystko jest w png. Jestem specjalistą w tworzeniu interfejsów. Tworzyłem skórki do enigmy.


RE: Nieaktualne picony - sky02 - 13-05-2023

Podziękowania dla @Dawber który czuwa by nasze loga był jak najbardziej aktualne. Jeszcze raz dzięki Wink


RE: Nieaktualne picony - lolo99 - 06-08-2023

Logo BBC Earth jest jakieś takie skapcaniałe, a powinno wyglądać co najmniej tak:
[Obrazek: image.jpg]