Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Proton VPN a Kodi - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Proton VPN a Kodi (/showthread.php?tid=5509)



Proton VPN a Kodi - Gogeta - 06-01-2024

Czesc, uzywam Kodi z crew, fanfilm a ostatnio fmovies.to (darmowe zrodla). Z tego co czytam niby ryzyko nieduze, ale zastanawiam sie czy uzycie darmowej wersji proton vpn pomogloby w bezpieczenstwie. Sek w tym ze serwery darmowe sa w Holandii gdzie podjerzewam ze podejscie do streamingu moze byc bardziej rygorystyczne niz u nas. Jakies porady?


RE: Proton VPN a Kodi - Ktosi - 06-01-2024

Co chcesz zabezpieczyć tym VPN? Przecież nie służy on ogólnie do poprawy zabezpieczeń .


RE: Proton VPN a Kodi - Gogeta - 07-01-2024

Chcialem zabezpieczyc siebie przed niezapowiedziana wizyta smutnych panow. Nie wiem, nie znam sie Smile

Tylko patrzac jak mi dzialaja te darmowe zrodla nie wiem czy Kodi to w ogole jeszcze gra warta swieczki. Czy da sie to doprowadzic do jakiegos porzadnego stanu, zeby moc cos po prostu wlaczyc i obejrzec bez szukania nowych wtyczek co dwa miesiace?


Proton VPN a Kodi - Tomek - 07-01-2024

VPN cię nie zabezpieczy przed niczym. Jak będą chcieli to i tak wejdą.
Co do poprzedniego stanu. Używam od dawna fanfilm i fen i nic nie muszę zmieniać. Czasy darmowych źródeł dawno się skończyły. Chcesz oglądać w en - fen + realdebrid. Chcesz w pl - fanfilm i
- darmowe konto na filser (coś tam daje do 720p)
- rapideo
- tb7


RE: Proton VPN a Kodi - Gogeta - 07-01-2024

A czy ktos z was probowal uzywac stremio? Czy to dziala podobnie jak Kodi?


Proton VPN a Kodi - Tomek - 07-01-2024

Stremio działa na zasadzie p2p a więc tu można się spodziewać służb bo oglądając jednocześnie udostępniasz.


RE: Proton VPN a Kodi - Gogeta - 07-01-2024




Proton VPN a Kodi - Tomek - 07-01-2024

Nie korzystam z stremio więc wszystkich neansów nie znam, ale wiem że to oparte na p2p - czy pobierając z rd na stremio nie udostępniasz? Nie jestem pewien. Trzeba by prześledzić co się dzieje w sieci w takim przypadku.
Co do rd - przecież w fen czy innych nie musisz używać trakt.


RE: Proton VPN a Kodi - Gogeta - 07-01-2024

Ok, z poradnikow i informacji na liscie wtyczek zrozumialem ze wymagany jest i RD i trakt.

Zainstalowalem Seren polaczylem z RD ale zastanawia mnie domyslne ustawienie - wlacz torrenty, wylacz hostingi. Czy to tak powinno wygladac

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ok przebrnalem przez instalacje fen z linka wyzej, czym sie roznia zrodla cached od uncached?


RE: Proton VPN a Kodi - urabura - 06-02-2024

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę. Czy jest jakaś wtyczka VPN do Kodi, Libreeleca, Coreeleca? Chodzi o wtyczkę bo Coreleleca uruchamiam z karty na boxie.