Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Amazon Fire TV Stick - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Amazon Fire TV Stick (/showthread.php?tid=814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Amazon Fire TV Stick - kiwaczek70 - 17-02-2023

Ok już znalazłem te apki, pisałeś coś że trzeba je instalować jako zapakowane zip/rar nie rozpakowane?


RE: Amazon Fire TV Stick - coni - 17-02-2023

Najlepiej porzez Split APKs Installer SAI.apk Wink

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Amazon Fire TV Stick - kiwaczek70 - 18-02-2023




RE: Amazon Fire TV Stick - kiwaczek70 - 20-02-2023

Witam, mam jeszcze prośbę i pytanie do kolegów , jakie ciekawe zagraniczne serwisy stream można zainstalować i działają na amazon fire stick ?


RE: Amazon Fire TV Stick - coni - 20-02-2023

(20-02-2023, 12:31 PM)kiwaczek70 napisał(a): Witam, mam jeszcze prośbę i pytanie do kolegów , jakie ciekawe zagraniczne serwisy stream można zainstalować i działają na amazon fire stick ?
Joyn, Pluto TV, freevee, OneFootball TV, WOW, i.t.p.


RE: Amazon Fire TV Stick - kiwaczek70 - 21-02-2023

(20-02-2023, 02:25 PM)coni napisał(a):
(20-02-2023, 12:31 PM)kiwaczek70 napisał(a): Witam, mam jeszcze prośbę i pytanie do kolegów , jakie ciekawe zagraniczne serwisy stream można zainstalować i działają na amazon fire stick ?
Joyn, Pluto TV, freevee, OneFootball TV, WOW, i.t.p.


Witam, dziękuję za info,  gdzie znajdę takie zmodowane apki? może kolega pokierować?


RE: Amazon Fire TV Stick - coni - 21-02-2023

Witam,
to powinienes od razu konkretnie zapytac, czego szukasz!
Inni maja sie domyslac, ze chodzi Ci o zmodowane apki! Huh


RE: Amazon Fire TV Stick - kiwaczek70 - 21-02-2023

(21-02-2023, 01:56 PM)coni napisał(a): Witam,
to powinienes od razu konkretnie zapytac, czego szukasz!
Inni maja sie domyslac, ze chodzi Ci o zmodowane apki! Huh
 
Domyślać czy nie , generalnie mam problem z viaplay zainstalowałem kilka różnych apk i na żadnej nie działa dźwięk przy odtwarzaniu filmów, głos jest tylko jak uruchamiam aplikacje i lecą reklamy , filmy czy seriale idą bez dźwięku, sprawdziłem wszystkie ustawienia menu w amazon fire zmieniłem kabel hdmi i nic, pisał mi jeden kolega z forum że też ma taki problem viaplay , a co do aplikacji to szukałem apek jak pisałem z filmami, muzyka i sportem które mogę zainstalować na fire stick a które nie są dostępne w naszym kraju jak pluto tv i podobne?


RE: Amazon Fire TV Stick - Ktosi - 21-02-2023

Jedyny problem to użyć wyszukiwarki Gogole i przeglądnąć różne fora .
Najwięcej rozwiązań i aplikacji będzie chyba na XDA.

Nadal nie zrozumiałeś wypowiedzi kolegi, nikt nie ma zamiaru sprawdzać dziesiątek aplikacji za Ciebie z których i tak pewnie większośc nie użyjesz
Albo używaj apek którymi dysponuje Amazon albo sam szukaj aplikacje czy mody które chcesz.


RE: Amazon Fire TV Stick - firesticker - 02-03-2023

Cześć, próbował ktoś instalować aplikację Play Now na Firestick 4k Max? Pobrałem przez Aptoide, aplikacja działa, ale format jak na telefonie i nie da się włączyć video na fullscreen. Jest na to jakieś rozwiązanie? Wiem, że aplikacja ma swoją wersję na Smart TV (LG Store), ale nie udało mi się nic znaleźć na Firesticka.