Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Problem z filmami Exodus/FunFilm - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Problem z filmami Exodus/FunFilm (/showthread.php?tid=890)

Strony: 1 2


Problem z filmami Exodus/FunFilm - Buua - 19-06-2018

Witam mam taka dziwna sytuacje ze wczytywanie zrodel filmow w Exodusie i FanFilm sie zawiesza, seriale dzialaja bez problemu. Zresetowalem kodi do zera wyczyscilem dane zainstalowalem tylko FunFilm i dalej taka sama sytuacja. Resolver URL 6.1.0  funfilm 1.0.4. Walcze juz pol dnia pomocy stawiam piwko Big Grin Internet 100 mb podlaczony kablem do boxa.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - GalAnonim - 19-06-2018

Exodus nie jest wspierany od dawna a o funfilm pierwsze słyszę Big Grin Pewnie miałeś na myśli FanFilm ale takiej wersji jak 1.0.4 nie ma w najnowszych wydaniach (o ile w ogolę gdzieś taka istnieje bo znaleźć nie mogę). Wystarczy przeczytać dobrze poradniki na stronie, pobrać odpowiednie wtyczki i wszystko będzie śmigać Smile


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - Buua - 20-06-2018

FanFilm man z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (NAJPOPULARNIEJSZE WTYCZKI pierwszy poradnik jaki sie pokazuje na kodiwpigulce.pl ) a Exodus do soboty chodzil dobrze ze zrodlami Real Debrid.


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - Buua - 20-06-2018

FanFilm man z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (NAJPOPULARNIEJSZE WTYCZKI pierwszy poradnik jaki sie pokazuje na kodiwpigulce.pl ) a Exodus do soboty chodzil dobrze ze zrodlami Real Debrid.


Problem z filmami Exodus/FunFilm - GalAnonim - 20-06-2018

Czyli odrzuca ci źródła Real Debrid? Najlepiej wrzuć logi po nieudanej próbie uruchomienia źródła i wtedy będziemy myslec. Nie mam RD więc tego sprawdzić sam nie mogę bez twoich logów

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - Buua - 20-06-2018

Nie wlasnie seriale wczytuje normalnie bez problemu zawiesza sie w filmach By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Problem z filmami Exodus/FunFilm - GalAnonim - 20-06-2018

Ahh rozumiem, myślałem że następuje to w innym momencie, ale nadal bez loga nic nie mogę powiedzieć. Spróbuj go tu wrzucić

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - Buua - 20-06-2018

Nie moglem dodac na forum bo ma ponad 900 kb By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - GalAnonim - 20-06-2018

Twój resolver wpadł w jakąś pętlę, normalny plik kodi.log nie ma takich rozmiarów, wyczyść cache resolvera. Możesz to zrobić z poziomu ustawień script.module.resolveurl. Jak to nie pomoże to spróbuj zainstalować resolver od jsergio By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i wtedy sprawdź


RE: Problem z filmami Exodus/FunFilm - Buua - 20-06-2018

Nie mam pojecia co sie dzieje zainstalowalem kodi 18 i dalej to samo to chyba nie problem ze nie mieszkam w PL dodam ze w elasium filmy sie odpalaly tylko exodus i fanfilm maja problem