Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne kolory w kodi i zamykanie strumienia.
#1
Smile 
Hejka. Właściwie od wczoraj używam kodi, zainstalowałem na trzech urządzeniach. Na głównym komputerze, na telefonie oraz na laptopie. 
Korzystam tylko z wtyczek darmowaTV i Sportowa TV z pakietu (jakkolwiek to się nazywa) mbebe.
Głównie jest mi to potrzebne pod oglądanie meczy premier league, która w Polsce jest transmitowana tylko na kanałach Canal Plus, a posiadam cyfrowy Polsat. W każdym bądź razie. Na komputerze ogólnie do oglądania, na laptopie do oglądania na jakimś wyjeździe a na telefonie po prostu poza domem. 
Oglądałem wczorajszy mecz i.. 
Najpierw oglądałem na komputerze gdzie średnio co 5-10 minut wyłączała mi się transmisja. Tzn. oglądałem i w jednym momencie bez żadnego zacięcia wyłączało transmisje i wracało do momentu wyboru konkretnej transmisji. 
Włączyłem to samo na telefonie i efekt taki sam, po paru minutach tak samo się wyłączyło, na tym trzecim laptopie już nie próbowałem. 

Jak temu zaradzić ? 

Pytanie drugie.

Często jak jestem poza domem i chciałbym oglądać na telefonie na LTE to nie koniecznie chce to oglądać w mega jakości bo na telefonie jest to nie potrzebne tzn. gorsza jakość też będzie wyglądała okej, a niepotrzebnie zużywa pakiet. Czy nawet w domu, posiadam internet radiowy niestety który ma słabe prędkości i nieraz transmisja mi się zacinała  i musiałem chwilę czekać na załadowanie. 
Można jakoś obniżyć jakość czy bitrate?

I trzecia sprawa.
Nie wiem dlaczego ale na swoim głównym komputerze miałem już zainstalowane kodi, więc pobrałem tylko wtyczkę i.. jakiej transmisji nie otworze to kolory są strasznie przesycone, wszystko wygląda jak conajmniej źle. 
Normalnie zielona trawa podczas meczu u mnie jest żółta.
W ustawieniach kolorów mam wszystko domyślnie. W dodatku ustawienie nasycenie nic nie zmienia. Czy ustawie na 1 czy na 99 obraz wygląda tak samo.

Co z tym zrobić ? 

Dodatkowo prosiłbym was o podesłanie jakichś ciekawych dodatków czy motywów które mógłbym pobrać.  

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź Wink

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na 2 pierwsze problemy odpisałem Ci na wykopie. Co do tych kolorów to miałem podobnie w Kodi 17 jak miałem nieaktualne sterowniki od karty graficznej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości