Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Witajcie Smile Ten typ od Teleelevidenie jest specyficzny i nie potrafi ani podac jakie kanaly sa w ofercie, ani ich cen.
Czy jest ktos w stanie mi pomoc w tej kwestii?
Jestem nowy, dopiero sie zarejestrowalem na forum - jesli jest to juz gdzies opisane i nie znalazlem, to wybaczcie.
Odpowiedz
REKLAMA:



(06-03-2024, 02:28 PM)ber90ms napisał(a): specyficzny
jest ktos

Zarejestrujesz się na stronie dostawcy, będziesz miał dostęp do kompletu informacji.


[Obrazek: zHdi1t4l.jpeg]
Odpowiedz
Dziekuje za odpowiedz.
Jestem zarejestrowany - napisalem do niego maila i odpisal mi danymi logowania, jednak zakup pakietu jest u mnie na szaro.
A kiedy zapytalem o te zawartosc pakietu i cene, to tylko napisal, ze to temat dla geekow.
Stad moje pytanie na forum.
Przestetowac mi sie udalo TV.TEAM, jest to super konfugurowalne, jednak jakosc jest na srednim poziomie - nie wszystkie kanaly dzialaja, a wydarzenia sportowe zacinaja sie. Brakuje Viaplay czy filmow i seriali.

[Obrazek: s8CvI8xl.jpeg]
Odpowiedz
(06-03-2024, 02:53 PM)ber90ms napisał(a): Jestem zarejestrowany
zawartosc pakietu i cene

Skoro jesteś, to wszystkie dane masz na stronie do samodzielnego sprawdzenia.
Zmień sobie język na polski.
Odpowiedz
Niestety jak wspomnialem wczesniej te pola z zakupem nie sa aktywne.
Byc moze bede musial najpierw dokonac wplaty i pozniej liczyc na przychylnosc Ruska.
Poszukam alternatywy jesli ta IPTV taka skomplikowana jest.
Jesli ktos mialby wskazowki, dziekuje z gory za wsparcie.
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



(06-03-2024, 03:07 PM)ber90ms napisał(a): Niestety jak wspomnialem wczesniej te pola z zakupem nie sa aktywne.
Byc moze bede musial najpierw dokonac wplaty i pozniej liczyc na przychylnosc Ruska.
Poszukam alternatywy jesli ta IPTV taka skomplikowana jest.
Jesli ktos mialby wskazowki, dziekuje z gory za wsparcie.
jak jestes swiezo zarejestrowany na stronie teleelevidenie i masz nie ktore opcje zablokowane to zanaczy ze musisz zasilic konto minimum 9e aby odblokowac funkcje, pakiet PL na miesiac to koszt 3euro. jak jest u tego typa to wystarczy poszukac po forach sa rozne informacje ja swego czasu korzystalem i sobie chwalilem, az postanowilem zmienic dostawce tv
1
Odpowiedz
Hej.

Też macie problem wieczorem (od 18 tak do 23) z tele. Dokładnie chodzi mi oto o że wieczorem na archiwum odpalam fakty i ciągle mam bufor i tak już od 2 tygodni, tv na żywo działa normalnie. Też tak macie? Jakieś porady co można z tym zrobić.
Odpowiedz
(07-03-2024, 07:12 PM)tasior55 napisał(a): archiwum odpalam fakty
Jakieś porady co można z tym zrobić.

Sprawdzić testowo na kanale TVN24 BiS.

Podziękowali: tasior55
Odpowiedz
(07-03-2024, 08:56 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-03-2024, 07:12 PM)tasior55 napisał(a): archiwum odpalam fakty
Jakieś porady co można z tym zrobić.

Sprawdzić testowo na kanale TVN24 BiS.

No i puściłem Archiwum TVN i fakty kolejny dzień tnie, ale później puściłem tak jak sugerowałeś TVN24 BiS i tam żadnej zacinki. Chyba tam gdzie TVN jest serwer nie ogarnia. Jeszcze jutro sprawdzę czy na żywo na pewno nie tanie bo już głupi jestem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości