Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
kanały nie tak ważne ale NFL oraz FanKlub brak epg , i tak co jakiś czas znika epg dla tych kanałow
Odpowiedz
REKLAMA:



(24-07-2023, 01:26 PM)Max1000 napisał(a): kanały nie tak ważne ale NFL oraz FanKlub brak epg , i tak co jakiś czas znika epg dla tych kanałow

Ja to bym na samym początku sprawdził co tam u źródła z którego jest pobierany przewodnik.
I jak już tam zajrzysz to zobaczysz że chłopaki od Programu TV na WP coś ostatnio nawalają z aktualizacjami.
Fanklub ma przewodnik tylko na dziś do 00:38 a potem jest jedno wielkie białe tło Smile
1
Odpowiedz
(24-07-2023, 06:43 PM)azman napisał(a):
(24-07-2023, 01:26 PM)Max1000 napisał(a): kanały nie  tak ważne  ale  NFL  oraz  FanKlub    brak  epg    ,  i  tak  co  jakiś  czas  znika  epg  dla  tych  kanałow

Ja to bym na samym początku sprawdził co tam u źródła z którego jest pobierany przewodnik.
I jak już tam zajrzysz to zobaczysz że chłopaki od Programu TV na WP coś ostatnio nawalają z aktualizacjami.
Fanklub ma przewodnik tylko na dziś do 00:38 a potem jest jedno wielkie białe tło Smile
Dzieki  za info , teraz jak wiem skąd jest to najpierw tam sprawdzę
Odpowiedz
rakuten TV nowy polski kanał jest szansa epg dodać

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Już jest.
<channel id="Moconomy">
<display-name lang="pl">Moconomy</display-name>
<display-name lang="pl">Moconomy - Gospodarka i Finanse</display-name>
<icon src="http://epg.ovh/logo/Moconomy.png" />
<url>http://www.epg.ovh</url>
</channel>
Pozdrawiam Smile
1
Odpowiedz
Outdoor TV plusx dodał

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


jest szansa na EPG ten kanał jest na Multimedia tylko
Odpowiedz
REKLAMA:



Niestety, ale nic nie znalazłem. Tymczasowo dodałem logo i standardowy opis.
To musi być strasznie niszowy kanał, poczytaj komentarze : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Wychodzi, że ma już 2 lata a pierwszy raz o nim słyszę Wink
Ps. Twoje logo nie działa, dodałem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Masz leprze to podeślij. Jutro będzie widoczne po 7:30
PozdrawiamSmile
Odpowiedz
1
Odpowiedz
Jaki to kanał ten Outdoor TV?
To jest od MWE czy ten ze stanów?
Super TV zmienili w Outdoor czy jak to tam było a może outdoor zmieniło się w xtreame tv.
Jakieś szczegóły by się przydały a najlepiej logo i namiar na stronę www.
Kto to pamięta przy tak niszowych kanałach gdzie odbiorców da się policzyć na palcach.

Coś mi się kojarzy że miałem ich kilka na listach
Obecnie mam chyba ze 4 z nazwą outdoor
Większość z platform FAST i list US and CA

-----------------
A tak nawiasem skoro macie wykupiony ten PlusX to czemu ten niby operator nie zapewnia wam pełnych usłóg łącznie z EPG?
Taka moja ciekawość aż sobie chyba kiedyś kupię jakiś pseudo abo od nich.
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Kameleon1, 4 gości