Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Pokaż co się pokazuje
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



@tomaszewski10 z tego co piszesz, wynika że wyskoczył Ci ekran aktywacji boxa w canal+. To nic strasznego. Wejdź na telefonie/ komputerze na wyświetlony link, załóż konto i przepisz wyświetlany kod.
Zastanawia mnie natomiast, czemu nie możesz wejść w ustawienia przy pomocy wybierania głosowego. Ale trudno.
Jak będziesz chciał korzystać z dvbt2 bez blokady +18, po aktywacji będziesz musiał przywrócić ustawienia fabryczne. Wtedy trzeba spróbować wybrać ustawienia przed aktywacją i zmienić launcher.
Odpowiedz
Pierwsze co mi się nasunęło po przeczytaniu postu @tomaszewski10 zgadza się z tym co napisał @Matheusz, ale o ile pamiętam moje zmagania początkowe CANAL+ BOX to na tym ekranie spokojnie można było wejść w ustawienia nawet używając pilota, bez wybierania głosowego. Opcja dostępu do ustawień powinna być przynajmniej po to, żeby połączyć się z siecią.

My tu trochę zgadujemy. W ramach "a może by tak..." proponuję wyciągnąć kabel ethernetowy i wyłączyć wifi z którego wcześniej box korzystał co powinno spowodować próbę wyszukania nowej sieci, czyli w praktyce powinien być dostęp do ustawień.

A jak się uda dostać do ustawień, to w aplikacjach jest xplore (czy jakoś tak) i z pendrajwa można coś tam doinstalować...

Osobiście żadnego z moich boksów nie aktywowałem Wink

Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale żeby na Wolfie wejść w ustawienia Androida trzeba przytrzymać OK na dowolnym widgecie, bądź apce
Odpowiedz
Tak i następnie z menu kontekstowego wybrać ustawienia androida.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Panowie, a dało by się jakoś zmniejszyć ikonki w Wolfie, bo jak dla mnie są za wielkie i nie prezentują się zbyt fajnie?
Odpowiedz
REKLAMA:



W ustawieniach wolfa powinna być taka opcja.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam zrestartowałem boxa do ustawień fabrycznym na boxie mam active launcher i launcher do play now tv boxa2 przy próbie uruchomienia dodawania wigetu po wydaniu komendy adb shell mam taki komunikat

DV8545-PLAY:$ADB SHELL
/system/bin/sh:adb:not found
127/DV8545:/PLAY:/$
co jest nie tak wszystko robię wedle opisu debugowanie adb na usb mam włączone remonte adb shell też mam
Odpowiedz
Wątek na temat dodawania widżetów masz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A jak chodzi o polecenie, to chyba nie tak to miała wyglądać, ale nawet gdyby to "adb shell" a nie "ADB SHELL"...
Odpowiedz
Witam. Czy ktoś pomijał aktywację C+ i może potwierdzić że wtedy działają kanały z kłódką na DVB-T?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości