Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Posiadam canal+ box z zainstalowanym wolf launcher to do opcji launchera wchodzę przez dłuższe przyciśnięcie na pilocie przycisku tzw. ok.
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-10-2023, 07:26 PM)bigdamian napisał(a): Posiadam canal+ box z zainstalowanym wolf launcher to do opcji launchera wchodzę przez dłuższe przyciśnięcie na pilocie przycisku tzw. ok.
no niestety u mnie to nie działa Sad

Problem z brakiem pogodynki na ekranie głównym rozwiązany - pomogło dopisanie na sztywno(!) lokalizacji użytkownika (po skasowaniu tego wpisu pogodynka z ekranu głównego znikała).

Pozostaje kwestia wywołania grupy Ulubione (Favorites)
Podpowiedzcie proszę jakie Menu mam wywoływać, gdzie go szukać (poza Ustawieniami głównymi, Ustawieniami Ekranu głównego i Ustawieniami sieci innych Ustawień nie widzę)

@Matheusz - może jakaś fotka tego Menu, sprawdź proszę pod jaką akcję masz zmapowany klawisz (co ma wywoływać).

Z góry wielkie dzięki.
Odpowiedz
@Waldeusz już Ci napisałem. Ma wywoływać akcję MENU.
[Obrazek: m2J76F0l.jpg]

Podziękowali: Waldeusz
Odpowiedz
Przycisk zmapowany
[Obrazek: Q3rlrZL.jpg]
po naciśnięciu (długim) brak reakcji, Menu nie wyświetla się Sad
Zmapowałem go też na pojedyncze naciśnięcie - również bez sukcesu.
Zmapowanie tego przycisku na wywołanie Aplikacji (np. CDA) działa poprawnie!
Jakieś pomysły?
Odpowiedz
Problem grupy Ulubione (Favorites) rozwiązany Smile
Co prawda "niezgodnie ze sztuką" ale ponoć każda droga prowadzi do... celu
Podpiąłem do USB klawiaturę i skorzystałem z Windowsowego klawisza Menu - zadziałało.
Utworzyłem grupę Ulubione i pododawałem do niej co trzeba, poukrywałem w innych grupach co zbędne - jest dobrze!
Odpowiedz
jak zrobić skrót na pulpit ( ekran startowy) wyszukiwanie kanałów dvbt2 mam Wolfa i actiwity launcher
jak połaczyć się z boxem zeby wrzucać pliki z kompa na play box2.
Odpowiedz
REKLAMA:



(11-10-2023, 08:28 AM)sancho99 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=38601#pid38601
@kokoko-eurospoko w poście #110 napisał Cyt:

"FYI grubo po czasie ale można to robić w prostszy sposób. Zainstaluj ze sklepu play launcher android tv home, nie uruchomi się ale po jego instalacji działa tworzenie skrótów z activity launchera.
Można praktycznie wszystko wyciągnąć co przydatne. Odświeżenie, powiadomienia, skanowanie naziemnej, sortowanie:"

spróbuj
Odpowiedz
(11-10-2023, 09:25 AM)Dzięki Waldeusz napisał(a): Zainstaluj ze sklepu play launcher android tv home, nie uruchomi się ale po jego instalacji działa tworzenie skrótów z activity launchera.
Można praktycznie wszystko wyciągnąć co przydatne. Odświeżenie, powiadomienia, skanowanie naziemnej, sortowanie:"

Wszystko działa na Wolf
Odpowiedz
w jakie ustawienia trzeba wejść aby zrobić żywsze kolory w Play now 2
Czy Play v2 ma aktualizacje do android 10?

czy da rade wgrać nowy soft z Dv8988 do Play v2
DV8988 ma android 11

11.6.87
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Kompilacja z 2.08.2023
Poprawki google czerwiec
Skanowanie tunera naprawione

Aktualizacja systemu z pliku zip z systemowego UPDATER
Czas aktualizacji ok. 10 minut i Reboot
Pierwsze minuty pracy sprzęt trochę przymula
Odpowiedz
Witam,
chciałbym wywoływać klawiszem REC aplikację telewizji HDTV.
Podmapowałem klawisz jak poniżej:
[Obrazek: ThphfoY.jpg]
aplikacja się wywołuje, ale...
po naciśnięciu klawisza REC pojawia się na ekranie i przez dłuższy czas(!) nie znika napis "Żadne urządzenie rejestrujące".
Nawet po wyjściu z HDTV napis jeszcze długo pozostaje.
Jest to dość uciążliwe - miał ktoś już taki problem? Wiecie jak sobie z nim poradzić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości