Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Witam, podaję kody niedostępnych przycisków na pilocie w HDTV ułatwiające obsługę. Może komuś się przydadzą.

KEYCODE_MENU:I = 82 Łatwy dostęp do pięciu ustwień.
KEYCODE_STOP:I = 86 Zatrzymanie nagrywania/timeshiftu do tej pory było to niemożliwe
KEYCODE_FB:I = 89 przewijanie do przodu
KEYCODE_FF:I = 90 przewijanie do tyłu
KEYCODE_INFO:I = 165 Informacja - nacjskamy do trzech razy przydatne infirmacje o kanale
KEYCODE_EPG:I = 172 Szybki dostęp do EPG
KEYCODE_PVR:I = 173 Szybki dostęp do PVR
KEYCODE_RECALL:I = 1002 Powrót do ostatnio oglądanego kanału
KEYCODE_FAV:I = 1003 Szybki dostęp do ulubionych
KEYCODE_SUBT:I = 1004 Ustawienia napisów
KEYCODE_TEXT:I = 1005 Telegazeta
KEYCODE_AUDIO:I = 1006 Ustawienia dzwięku
KEYCODE_V_RATIO:I = 1007 Proporcje ekranu
KEYCODE_AD:I = 1008 Ustawienia Audiodeskrypcji dla osób niewidomych
KEYCODE_TIMER:I = 1010 Szybki dostęp do timera


Kody wpisujemy w pełnej wersji BUTTON MAPPER. Wybieramy Zaawansowany - Niestandardowy kod dostępu (wersja 2). Jeden przycisk możemy ustawić na trzy sposoby (pojedyncze dotknięcie, podwójne dotknięcie, długie naciśnięcie) więc tylko od nas zależy co jak sobie poustawiamy. Ja np przycisk PROGRAM mam ustawiony na pojedyncze dotknięcie INFO, długie naciśnięcie MENU.

[Obrazek: YMxDa8bl.png]
[Obrazek: Ma3Rouxl.png]
[Obrazek: eDzvdybl.png]
[Obrazek: 70GBwTvl.png]
[Obrazek: ajEcMYal.png]
[Obrazek: zC7LOULl.png]
[Obrazek: wzWV34Tl.png]

Podziękowali: 477112, Mati11555
2
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam

Dziękuję za informacje o kodach przycisków. Mam pytanie jak przypisałeś kod do przycisku PROGRAM?. Próbowałem to zrobić ale u mnie ten przycisk nie wchodzi, podobnie jak przyciski od aplikacji.
Odpowiedz
(05-07-2022, 07:05 AM)janitek napisał(a): Witam

Dziękuję za informacje o kodach przycisków. Mam pytanie jak przypisałeś kod do przycisku PROGRAM?. Próbowałem to zrobić ale u mnie ten przycisk nie wchodzi, podobnie jak przyciski od aplikacji.
Witam, ja mam Play Now TV Box 3 mam odblokowane przyciski PROGRAM, YOUTUBE, HBO GO, PRIME VIDEO i inne. Zablokowany mam NETFLIX i Asystenta. Nie wiedziałem, że jest taka różnica między 2 a 3. No to w 2 jest mniej możliwości niestety.
Odpowiedz
Witam ponownie mam problem w Play Now TV Box 3 aplikacja HDTV nie widzi podłączonego pendriva ani karty microSD. W PNTB 2 nie miałem z tym problemu pendrive normalnie był widoczny można było uruchomić nagrywanie, ale brakowało przycisku stop na pilocie, aby je zatrzymać. Teraz jest pytanie co blokuje nowa wersja HDTV (6.1.7) czy Android TV 10 ?. W dwójce HDTV była w wersji 6.1.6 pen był widoczny. Jest to aplikacja systemowa nie mogę obniżyć wersji z 6.1.7 na 6.1.6 próbowałem nawet przez adb. Czy mógłby ktoś sprawdzić czy w PNTB 2 uda mu się zainstalować HDTV w wersji 6.1.7 i czy po podłączeniu pendriva uruchomi się nagrywanie czy wyskoczy komunikat "żadne urządzenie rejestrujące".

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz
(13-07-2022, 07:48 PM)Mangas napisał(a): Nie udało się zainstalować tej paczki. Spróbuję jeszcze przez edycję zawartości (tytuł - i zainstalować jako nową aplikację) , zobaczymy.

Dziękuję za informację. Tragedia to HDTV nic nie można zrobić z aplikacją, ani obniżyć ani podwyższyć ani przetłumaczyć bo potem nie można zainstalować. Nie można nawet wybrać własnego języka w jakim aplikacja ma się uruchomić.

Polecam w dwójce, a tym bardziej w trójce wyłączyć com.sdmc.tms Szpieguje strasznie, w trójce wali logami po 20MB w kilka dni nazbierało się 1,3GB. W logach jest wszystko numer seryjny, kiedy włączamy wyłączamy wifi jaki kanał oglądamy itp.
Odpowiedz
REKLAMA:



W końcu to urządzenie operatora który lubi zbierać dane statystyczne od swoich abonentów, nie musi specjalnie stosować do tego innych dodatkowych urządzeń.
Odpowiedz
Ma ktoś może Patent na ustawienie sobie przycisków na pilocie (Program, HBO GO, Prime Video) na własne apki?
Button Mapper nie pomógł
Odpowiedz


Podziękowali: marcins29
Odpowiedz
witam czy komuś na Play Now TV Box 3 udało się wyłączyć HDR ? programem próbowałem , ale nic nie dało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości