Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#51
"Ucywilizowali", uporządkowali płaszczyznę "testową", już się nie dostanie testu na "kilka" miesięcy [Obrazek: g025.gif]


[Obrazek: d39a56d2f4a4fbd3.jpg]

[Obrazek: a8cdcabbf63875eb.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif]By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Do 24h testu, nie potrzebujemy rejestracji, podajemy "byle jakie" dane, oraz swój email. Po kilkudziesięciu minutach oczekiwania, otrzymujemy w wiadomości full komplet potrzebnych do testowania danych.
Po kliknięciu w stosowny link z wiadomości, mamy możliwość samodzielnego wyboru listy z wybranymi krajami, plus VOD, unikamy niepotrzebnego bałaganu i przeładowania, na liście kanałów Poland 279 pozycji.

Za mną godziny testów, odtwarzanie za pośrednictwem Perfect Player, zresztą sam dostawca zaleca jego stosowanie w swoim [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Hmmm...zadziwiająca jakość in plus, zero "zacięć" i zbędnego buforowania, wszystko działa lekko, łatwo i przyjemnie, zadziwiająca [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., testujcie i podzielcie się wrażeniami, czy mi się to "nie śni[Obrazek: k045.gif]

@flo333  jak u Ciebie sytuacja z wyżej wymienionym dostawcą  [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz
#53
Odpowiedz
#54
(25-03-2019, 09:44 PM)flo333 napisał(a): chciałem coś na tvn turbo a potem na motowizji zerknąć ale nie szło bo po kilku sekundach bufor a po nim klatkowanie, 

Hmmmm..."katuję" listę cały dzień, na wielu kanałach, w tym zagranicznych...wprawdzie tych które wymieniłeś, nie sprawdzałem, nie moje klimaty [Obrazek: e020.gif]

Jestem nadal w "szoku ", takie mam pozytywne wrażenia, nic się nie zmieniło na minus , w odniesieniu do mojego poprzedniego wpisu [Obrazek: k020.gif]
Odpowiedz
#55
1 miesiąc 10€ czyli 3 miasiace u obecnego dostawcy a 5 u najtańszego jakiego znam, cena powala Smile
Odpowiedz
#56
(25-03-2019, 10:29 PM)farben napisał(a):  cena powala Smile

Fakt, nie jest drogo [Obrazek: a030.gif]

[Obrazek: c60700d3da471978.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Dziś przykładowo jakiś film na HBO był w języku angielskim bez możliwości zmiany ścieżki, bo zazwyczaj jest możliwość wyboru no ale widocznie czasem bywa że jej nie ma. Mowa o cableguy.
Nie narzekam na żadnego z tych dostawców, ale zanim kupię premkę to chcę być pewien że będę mógł spokojnie obejrzeć to co w danej chwili mnie zainteresuje.
Przed chwilą włączyłem HBO i niestety tylko ENG brak możliwości zmiany ścieżki.
Odpowiedz
#58
(25-03-2019, 11:34 PM)flo333 napisał(a): film na HBO był w języku angielskim bez możliwości zmiany ścieżki

Zjawisko dosyć częste, na listach od wielu dostawców, czy też usługach typu telewizja internetowa  [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
#59
A ja sobie chwalę kupioną listę na alliexpress. Mogę polecić dostawcę na priv do testu jeśli ktoś ma ochotę. Mam dużo kanałów i wszystkie po polsku, nie ma czegoś takiego, że jakiś HBO czy inny Discovery nadaje w jakimś innym języku,ale zgadza się że u niektórych sprzedawców pewne kanały są w innym języku. Testowałem też ich trochę, bo dają listę na 24h aż trafiłem na stabilnego, który spełnił moje wymagania.

Edit. Już nie pisać do mnie w sprawie linku do tej listy. Teleevidenie i plusxtv są niebo lepsze.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#60
(26-03-2019, 08:59 AM)adrt8v napisał(a): A ja sobie chwalę kupioną listę na alliexpress. Mogę polecić dostawcę na priv do testu jeśli ktoś ma ochotę. Mam dużo kanałów i wszystkie po polsku, nie ma czegoś takiego, że jakiś HBO czy inny Discovery nadaje w jakimś innym języku,ale zgadza się że u niektórych sprzedawców pewne kanały są w innym języku. Testowałem też ich trochę, bo dają listę na 24h aż trafiłem na stabilnego, który spełnił moje wymagania.

No właśnie to mnie kilka razy zastanawiało bo widziałem subskrypcje na ebay i na ali za kilka funtów 10-20 wahają się na 12miesięcy, ale niewiele komentarzy ani informacji w necie na ten temat krąży. Więc wydać od tak jakąś kwotę to jednak lepiej na coś pewnego. Możesz kolego linka na priv rzucić zerknę co to.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości