Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Forumowe epg działa także spoko z apką którą używam do iptv (smart iptv) na nvidia shield z kanałami od telelevidenie. Pełne epg jak trzeba bo z ich oryginalnym na niektórych kanałach jest ruskie lub hiszpańskie Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



tivimate - jeżeli przesuniemy czas  EPG o godzinę do przodu lub tyłu to przewodnik się wyświetla tylko że audycje są w niewłaściwym miejscu - gdy przesunięcie EPG jest na 0 to przewodnika brak.
Odpowiedz
(24-09-2019, 10:16 AM)Tomek napisał(a): U mnie nic nie zepsuła. Wyczyść dane przewodnika - ustawienia - telewizja - przewodnik

Skoro u Ciebie działa na CE to może napiszesz jak to naprawić bo poza aktualizacją do 3.8.3 i czyszczenia przewodnika to dalej nic nie robiłem.
Odpowiedz
Nic więcej nie robiłem. Sprawdziłem na 2 różnych listach. Działa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam CoreELEC Fanów Wink  A ja poddam Panom małą sugestię czemu jednym działa a innym nie. A może jedni mają wersję stabilną a inni wydania nocne. Proszę pamiętać że to jednak duża różnica Smile Pozdrawiam.
Odpowiedz
(25-09-2019, 09:26 PM)sky02 napisał(a): Witam CoreELEC Fanów Wink  A ja poddam Panom małą sugestię czemu jednym działa a innym nie. A może jedni mają wersję stabilną a inni wydania nocne. Proszę pamiętać że to jednak duża różnica Smile Pozdrawiam.

No tak. A może krótka informacja, co to "wersja nocna" ? Trochę jestem "cienki" w tym temacie. Przesunąłem o 0,1 godziny i ...działa !
Odpowiedz
REKLAMA:



Stawiam że Pan ma wersję oficjalną, stabilną. A Ci co maję więcej numerków pod awatarem i im działa to posiadają wydania nocne. Tak tylko się domyślam, zgaduję Wink Pozdrawiam Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Intrygujące że tak nagle samo z siebie zaczeło działać. Grunt że już wczytuje jak powinno. : )
Odpowiedz
Odpowiedz
I tak już przy okazji. Jestem za częstszym aktualizowaniem opisu Kto co posiada : jaka wersja,  jaki system i na czym. Proszę uwierzyć naprawdę pomaga Smile Dobranoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości