Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Jak to jest, że na liście plusx (wziąłem sobie na miesiąc do testu) oglądając na boxie przycina mecz od czasu do czasu, a na Windows na laptopie nienajnowszym telewizja ta sama z tej samej listy śmiga bez przycinki ani jednej w tym samym czasie ?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



Różne programy odtwarzające?
Odpowiedz
Kodi.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Witam,
jakie listy polecacie na boxa?
Jestem w trakcie zakupu i później docelowo chcę wgrać m3u z wszystkimi polskimi kanałami.
Które są najstabilniejsze i jak wygląda to cenowo?

PS. pytanie dodatkowe. Jaki box do tego typu będzie najlepszy?
Odpowiedz
Odpowiedz
Wolę dostać kilka propozycji i coś wybrać ponieważ w poprzednim podesłałeś chyba jeden z droższych, co akurat nie zniechęca bo za 400 można go wyrwać.

Co do listy która podałeś powyzej czytałem o niej sporo już właśnie w tym wątku. Wydaje się być chyba najlepsza obecnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka


EDIT:

Sprawdziłem na lapku TELEELEVIDENIE. Przez kodi działa wszystko ok, więc zdecyduję się na to.
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy jest dostępna lista kanałów tylko i wyłącznie z DVB-T w wersji online, przy tańszej cenie ?
Odpowiedz
(06-12-2019, 01:33 PM)Cacper napisał(a): Czy jest dostępna lista kanałów tylko i wyłącznie z DVB-T w wersji online, przy tańszej cenie ?

Przy tańszej cenie niż 3€ miesięcznie?! nie kojarzę [Obrazek: k045.gif]

Zawsze ewentualnie możesz edytować daną listę, lub w aplikacji odtwarzającej zapodać sobie listę z kanałami ulubionymi, zawierającą wyłącznie pozycje, które dostajemy w telewizji cyfrowej naziemnej...a po najmniejszej linii oporu, korzystać z darmowej namiastki w postaci WP Pilot [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
czy można się tu jeszcze zarejestrować By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?
A może ktoś poleci coś ? Bo chyba zamknęli rejestrację.
Odpowiedz
(11-12-2019, 06:51 PM)wojowojo napisał(a): Bo chyba zamknęli rejestrację.

Ooooo to by było super [Obrazek: a045.gif]

Zapytaj u źródła mailem [Obrazek: r010.gif]

wojowojo napisał(a):Bo chyba zamknęli rejestrację.

[Obrazek: e035.gif]

[Obrazek: e57657e8ebb0d857.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości