Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Także proszę o kod zaproszenia na adamgrand.net  :-)
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-12-2019, 03:22 PM)antych napisał(a): Także 

Także PW [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
Również bardzo proszę o zaproszenie na adamgrand.net.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Co to za strona adamgrand.net, czy to nowa lista m3u?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(23-12-2019, 08:31 PM)Maciej_27 napisał(a): Co to za strona adamgrand.net, czy to nowa lista m3u?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Inna lista po prostu, ale skoro droższa niż teleelevidenie, więc nie warto moim zdaniem, ale co kto lubi. Może po prostu telemorele nie chodzi u kogoś dobrze i szuka innych rozwiązań.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Witam wszystkich,

Chciałem kupić listę na teleelevidenie i normalnie na TV Samsunga za pośrednictwem Smart iptv ( lub ewentualnie jakiejś innej) oglądać telewizję.

Muszę na coś zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu pakietu na teleelevidenie ?

Dodam jeszcze ze to moja pierwsza przygoda z iptv a jeśli chodzi o internet to mam światłowód 100MB z Orange.
Odpowiedz
REKLAMA:



(24-12-2019, 04:48 PM)wtyczka86 napisał(a): zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu pakietu na teleelevidenie ?

Czy na pewno, po dokonaniu płatności, masz już środki na koncie, pozycja w menu Mój profil => Saldo

Zdecydowanie, raczej polecam wybrać pakiet kanałów PL [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
Tak już mam, akurat 3 euro na pakiet PL ale chodzili mi o to czy podczas zakupu są jakieś opcje które muszę wybrać aby działało tak jak opisałem Smile
Odpowiedz
(24-12-2019, 08:38 PM)wtyczka86 napisał(a): podczas zakupu są jakieś opcje które muszę wybrać aby działało 

Nie bój nic, zapłać za wybrany pakiet, otrzymasz dostęp do list  [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
Ile czekaliscie na nabicie salda w televidenie?
Przelalem wczoraj kasę przez BTC.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości