Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Niecałe 2 godziny korzystając z Revolut poprzez link.

Podziękowali: grzesiekho
Odpowiedz
REKLAMA:



Hmm ja czekam od wczoraj i nic.
Zauważyłem jednak ze bitcoin przelał typowi kasę w dolarach a nie ojro. Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie.

Z innej beczki. Czy ktoś z was próbował odzyskać kasę od televidenie w razie problemów czy to już stracona kasa?
Odpowiedz
Nie panikuj. To tylko od wczoraj czekasz.

Podziękowali: grzesiekho
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za pomoc. Lista lata jak złoto. Przy odpowiedniej konfiguracji działa z live Channels na mi box.

Zapytam jednak czy wy również macie ten problem z głośnością na niektórych kanałach. Lipa że są tak głośne i w żaden sposób nie idzie ich ściszyć. Chyba że szanowni koledzy znają jakiś sposób na to?
Odpowiedz
OK udało się zakupić listę z teleelevidenie Smile

Niestety Samsung ze sklepu usunął smart iptv i zainstalowałem homei ptv i niestety nie działa epg. Ktoś korzysta z home iptv i wie jak zrobić aby działało epg?
Odpowiedz
(28-12-2019, 06:50 PM)wtyczka86 napisał(a): OK udało się zakupić listę z teleelevidenie Smile

Niestety Samsung ze sklepu usunął smart iptv i zainstalowałem homei ptv i niestety nie działa epg. Ktoś korzysta z home iptv i wie jak zrobić aby działało epg?

Niestety ten jedyny w miare działający na samsungu program ma mało ustawień. Na dodatek u mnie kanalów nawet nie mogę zmieniać cyframi. Jak jest u Ciebie? Może zna ktoś inny sensowny program na samsunga tv tizen 5.0 ?
Odpowiedz
REKLAMA:



U szwagra zainstalowałem SS player, spoza sklepu Samsunga (Google podpowie jak), fakt że nie ma możliwości dodania zewnętrznego epg ale wbudowane ogarnia z 80% kanałów.
Dziwna rzecz z tym smart iptv, że niby usunięte szwagier też ma tizena i 3 dni temu było, tylko że płatne.


Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Do usunięcia

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jeszcze raz witam wszystkich. Mam pytanko.
Korzystał ktoś z listy ALL+PL (509) teleevidenie? Zawiera ona wszystkie kanały (PL) (218) czy tylko część? Mogą być jakieś różnice w działaniu?
Odpowiedz
(26-12-2019, 08:20 AM)grzesiekho napisał(a): Dzięki wszystkim za pomoc. Lista lata jak złoto. Przy odpowiedniej konfiguracji działa z live Channels na mi box.

Zapytam jednak czy wy również macie ten problem z głośnością na niektórych kanałach. Lipa że są tak głośne i w żaden sposób nie idzie ich ściszyć. Chyba że szanowni koledzy znają jakiś sposób na to?

Część kanałów ma audio w 2.0 część w 5.1 - musisz się pobawić w ustawieniach audio w kodi - da się to w miarę unormalizować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości