Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(01-03-2020, 08:08 AM)wtyczka86 napisał(a): Doładowałem konto w kwocie 3,5 euro ale nie mam opcji aktywacji pakietu. 

W zakładce "Mój profil", musisz widzieć stosowną kwotę w pozycji "Saldo", wtedy dopiero możesz dokonać zakupu wybranej listy [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



Kwota była widoczna ale pakietu i tak nie mogłem kupić ( w ogóle nie było takiej opcji) dopiero jak wybrałem odnow stary to zadziałało
Odpowiedz
(01-03-2020, 09:10 AM)wtyczka86 napisał(a): ale pakietu i tak nie mogłem kupić ( w ogóle nie było takiej opcji

Opcji wyboru pakietów, do zakupu "nie było"? [Obrazek: k020.gif] 

[Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: 14a25f3a4826aef0.jpg]
Odpowiedz
@Łonogrzmot u mnie już nie ma opcji zakupu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam, co może być przyczyną że na odtwarzaczu Perfect Player nie ma głosu ta wszystkich kanałach ?
lista od teleelev
Odpowiedz
Na perfect player był zawsze problem z tą listą. Użyj lepiej tivi mate albo tej przerobionej aplikacji teleelevidenie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
(27-02-2020, 07:06 PM)SIXEVAN napisał(a): List nie zmieniałem, z SSIPTV nie do końca jestem zadowolony, a nie mogłem znaleźć jakiejś sensownej apki w Content Store do IPTV.
A masz jakiś darmowy epg ? Czy płacisz .
Odpowiedz
Mam wersję teleelevidenie_1.0.2, czy ktoś może podpowiedzieć gdzie wpisuje się dane do epg bo nie mam a nie mogę znaleść nigdzie tej możliwośći...
Odpowiedz
Nie wpisuje się danych EPG. Musi tam dodać zamiast listy m3u kod, który się wyświetla jak się zalogujesz u nich na stronie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości