Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Ogólnych, bo polskich z tego co widziałem jest wszędzie tyle samo
Odpowiedz
REKLAMA:



(08-06-2020, 07:48 AM)krzysiu napisał(a): z tego co widziałem

Jak faktycznie "widziałeś ", to ogarniasz, iż trudno byłoby bezpośrednio stricte policzyć ogólną ilość, co wynika z różnych "składowych" poszczególnych pakietów kanałów, udostępnianych przez ich dostawców...
Odpowiedz
no na zdjęciach i na liście od geniptv ze Polskich jest praktycznie tyle samo, przy czym niektore sie dublują .. więc zapytałem czy ma ktos geniptv i jak jest ze stabilnością itd. bo akurat tele i plusx ludzie zachwalają .
Odpowiedz
No tak Geni i Rapid mają kanały z całego świata plus VOD z napisami. Rapid najdroższy ale chyba najstabilniejszy w mojej opinii.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(08-06-2020, 08:13 AM)krzysiu napisał(a): więc zapytałem

No i super, fajnie że troszkę poszerzyłeś horyzonty, masz jasność co publika preferuje, życzę spokojnego odbioru [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
Da się jakoś obniżyć jakość oglądanego kanału w Teleele, np. do 720p? Czasami wyjeżdżam i chciałbym oglądać TV w podróży, no ale godzina oglądania to ponad 3GB zjedzonego transferu :/
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie da się
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę, że na teleevidenie można korzystać z listy już na dwóch urządzeniach jednocześnie?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(09-06-2020, 07:08 PM)adrt8v napisał(a): można korzystać z listy już na dwóch urządzeniach jednocześnie?

Gdzie tutaj "nowość", od zawsze lista na dwa urządzenia, odtwarzana jednocześnie, co już gdzieś na forum, dawno było roztrząsane...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości