Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(19-12-2020, 03:55 PM)teklan napisał(a): Udało mi się zarejestrować w teleelevidenie...napisał mi, że płatność za pomocą Perfect Money....
Czy udało Ci się skorzystać z tej formy płatności? Na allegro można kupić vouchery Perfect Money (14$ za ok. 70zł, co daje ok. 11,50€). To chyba najtańsze rozwiązanie, bo z tego co się orientuję to za krypto naliczają dosyć duże prowizje...
Odpowiedz
REKLAMA:



Ja płaciłem, wpłaciłem 11€
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
@Tomek płaciłeś voucherem czy zakładałeś konto na Perfect Money?
Odpowiedz
Płaciłem voucherem, ale w pewnym momencie i tak trzeba było założyć konto.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Ja właśnie kombinuje jak doładować telewizję, założyłem jakieś konto na lewe dane ale nie mam pojęcia jak to obsłużyć, jak doładować konto w euro czy co tam zrobić :/

Ktoś coś pomoże?
A ten kod z allegro to jak działa?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
U mnie brak jest opcji płacenia Perfect Money,są tylko bitcoiny.
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie jest taka opcja, ale nie wiem jak doładować tam konto.
Opłacić tv można tylko przez zalogowanie się do konta, nie ma opcji szybkiej zapłaty przez podania danych z karty.

Jest jeszcze jakaś 3 opcja kuponu, ale to w ogóle nie wiem ocb[Obrazek: 22dd2226b30b409306a98839d8fe646c.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Myślę że w tej sytuacji warto skorzystać z listy od new.plus.tv
Odpowiedz
A warte to coś?
Jaki jest koszt miesięczny?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
W plustv też już chyba tylko Bitcoin został. A teleelevidenie bez problemu opłaciłem woucherem kupionym na allegro. Na stronie teleelevidenie wpisałem kwotę 11€ zamiast 20, kliknąłem "zacznij płacić" przekierowało mnie na stronę płatności, kilka razy dalej, wpisałem maila i hasło (sam utworzył na te dane konto i jego dane wysłał na maila), wpisałem kod wouchera i numer (te które dostałem w mailu po zakupie na allegro) i w ciągu minuty doładował za 11€. Na koncie zostało 0.32$. Koszt 68 zł - co daje 3 miesiące teleelevidenie + jeszcze 2€ w zapasie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości