Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Na new.plusx można płacić przez paypal i także kartą visa , koszt to 4.80Euro za 1miesiąc , myślę że stabilniej i szybciej przełączają się kanały niż na teelelevi, no i archiwizacja wszystkich kanałów jest do 5 dni
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam,

wrzucę info odnośnie bitcoina.

Dzięki jakiemuś kretynowi z wykopu, który podał dane prywatne na wykopie zablokowali "normalne" płatności.

Obecnie jedno co znalazłem w miarę sensowne i szybko to płatność przez kantor bezpośrednio na adres teleele podawany podczas wyboru płatności przez cryptonator.
W tym wątku na wykopie jest więcej info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

prawie na samym dole podałem adres tego kantora, którego użyłem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie wiem czy u Was będzie weryfikacja przy płatności przez By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. u mnie nie było, ale ostrzegam że może być. 
Z tego co zauważyłem podczas kilku dni szukania więcej info o bitcoinach i zakupie/przelewach w tej kryptowalucie to na każdym kroku będą chcieli nas oskubać na wszystkie możliwe sposoby (opłata za to, tamto i owamto).

Pozdrawiam,
Angel.
Odpowiedz
Można też ściągnąć na PC portfel electrum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

założyć nowy portfel w programie
A Bitcoiny kupić na 4coins poprzez opcję "natychmiastowy zakup"

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

z tego co pamiętam żadnej wielkiej rejestracji tam nie było przy takim zakupie.

A to że są prowizje przy każdym przelewie BTC to raczej nic z tym nie da się zrobić, przy częstych przelewach na małe sumy BTC jest kompletnie nie opłacalny Undecided
Odpowiedz
Odpowiedz
@fingerr

Mam rozumieć że już doładowałeś w ten sposób konto na teele. ? W jakim banku mają konto aby szybko wpłacić im PLN
Odpowiedz
@bigtoy
Tak, doładowałem, ale zrobiłem błąd bo założyłem portfel na tym cryptonatorze mając nadzieję że przelew w ramach jednego "operatora" będzie za free, niestety się pomyliłem, pierwszy raz miałem styczność z kryptowalutami.

Ja płaciłem blikiem więc nie wiem w jakim banku mają konto.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam zamiar to zrobić tak:
wybrać płatność cryptonator wpisać 9€ wybrać BTC potem start payment tam na dole skopiować adres płatności i ilość BTC i dalej skorzystać z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
I tu pytanie czy tak będzie dobrze i czy będą jakieś dodatkowe oplaty, może ktoś już taka ścieżkę przechodził
Odpowiedz
Odpowiedz
Ja na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  zakupiłem btc i podałem adres aby zostały wysłane na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. , mam tam założone konto , gdy kasa sie pojawiła to na stronie telee wybrałem płatność bitcoin i w telefonia z aplikacji Cryptonaor zeskanowałem kod QR , przelałem 9 Euro było to 29.12 , i niestety do dziś nie ma przelewu na koncie telee
Odpowiedz
Witam, mam szybkie pytanie co do plusx. Czy wykupując podstawowy pakiet (4.8 EUR) mogę oglądać na TV i PC jednocześnie (oczywiście w tej samej sieci) bez problemów czy to wykryją? Na wykopie widziałem odpowiedzi że niby nie ale może coś się zmieniło?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości