Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Odpowiedz
REKLAMA:



Okazało się, że na drugim koncie telee mam jeszcze 6€ tak więc jeszcze dwa miesiace poczekam, a nóż się coś zmieni w płatnościach.
Odpowiedz
Witam, w teleev wróciła płatność płacenia revolutem, czy ktoś może wie jak płacić ?

Revolut
Linki do Revolut należy wysyłać na adres :xxxxx

Nie bardzo rozumiem co trzeba zrobić , proszę o informację jeśli ktoś coś
Odpowiedz
(07-01-2021, 07:31 AM)jachu76 napisał(a): Witam, w teleev wróciła płatność płacenia revolutem, czy ktoś może wie jak płacić ?

Revolut
Linki do Revolut należy wysyłać na adres :xxxxx

Nie bardzo rozumiem co trzeba zrobić , proszę o informację jeśli ktoś  coś
już nie ma revoluta, zbanował
Odpowiedz
napisałem do teleele, czy można płacić paypalem (jako nowy user) - w odpowiedzi dostałem link https. Prowizja 2 euro, przelew na 9. Nie mogłem wybrać przelew dla friendów (albo tego nie umiałem wybrać). Czy można jakoś przelać bez takiej dużej prowizji, czy to jest standard?
Odpowiedz
pewnie przez przewalutowanie z PLN na EUR, sumarycznie i tak wyjdzie taniej niż przez perfect money, 11€ za 3 miesiące to jest ok
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



To może następnym razem podepnę pod paypala kartę walutową z kantora alioru i może będzie bez prowizji.
Takie pytanka jeszcze:
1. Za każdym razem jak płacicie paypalem - to pytacie się o aktualny jego adres paypala, czy na ten co kiedyś dostaliście? (W nazwie przelewu piszecie swój login? czy później przelew potwierdzający wysyłacie do niego na maila?)
2. mam taki status konta:
Limited (solvency check), ale saldo 9e
Pakiety usług i Zamówienie serwisowe - szare, nieaktywne. Muszę pisać do suportu, by to się ruszyło, czy coś "trzeba zrobić"?
Odpowiedz
Ja mam adres do płatności PayPal jeszcze sprzed wybryków czorta i mam nadzieję, że na ten sam adres zrobię następny przelew bez jakiejś prowizji jak dotychczas.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
@tomekbud musisz zweryfikować adres email, wtedy wykupisz. Jak wysyłasz kasę to nic nie wpisuj.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
zweryfikować tzn. confirmation link - przy zakładaniu konta?. Robiłem to kilka razy teraz - wchodzi na konto i bez zmian. Być może robię to już za późno i link nie działa - bo zakładałem konto 21gru
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości