Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(12-09-2021, 07:35 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-09-2021, 07:21 PM)pawlo1925 napisał(a): czy jest jakaś strona płatna IPTV gdzie może być Eleven Sport 1 4K?

A jaśniej, chcesz oglądać bezpośrednio w przeglądarce?
W pliku m3u
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-09-2021, 07:39 PM)pawlo1925 napisał(a): Eleven Sport 1 4K?
W pliku m3u

Na przykład teleelevidenie...
Odpowiedz
(12-09-2021, 07:44 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-09-2021, 07:39 PM)pawlo1925 napisał(a): Eleven Sport 1 4K?
W pliku m3u

Na przykład teleelevidenie...
Tylko tam już nie ma rejestracji nowych użytkowników. Może new.plusx kiedyś udostępni.
Odpowiedz
Witam.

Może ktoś polecić dostawcę gdzie można oglądać dużą ilość kanałów 4K tylko żeby były w 4k oczywiście i bez przycinek Smile Czy jest gdziekolwiek dostępny Canal+ 4k UHD PL w iptv?
Odpowiedz
1/ teleelevidenie
2/ nie
Odpowiedz
Łonogrzmot a masz może listy kanałów jakie są dostępne na tym teleelevidenie? I jakie kanały 4K w jakich pakietach są i jak wersja językowa?
Odpowiedz
REKLAMA:



Zarejestrujesz się, sprawdzisz samodzielnie...

[Obrazek: UUAivsZl.jpg]
Odpowiedz
Wszystko pięknie ale jak się w tym teleelevidenie zarejestrować. Próbowałem na stronie to przez numer telefonu nie chciał mi przesłać smsa to zainstalowałem aplikacje telegram i zeskanowałem kod a teraz jakiś bot w aplikacji pisze do mnie po rusku. Jak tam się w ludzki sposób zarejestrować?
Odpowiedz
(21-09-2021, 02:29 PM)kowalmisiek napisał(a): Wszystko pięknie ale jak się w tym teleelevidenie zarejestrować. Próbowałem na stronie to przez numer telefonu nie chciał mi przesłać smsa to zainstalowałem aplikacje telegram i zeskanowałem kod a teraz jakiś bot w aplikacji pisze do mnie po rusku. Jak tam się w ludzki sposób zarejestrować?
Musisz trafić jak otworzy rejestrację - czasami w weekend otwierał na pół godziny czy coś koło tego Smile

Ewentualnie napisz do niego na e-mail - czasami podobno w drodze wyjątku był skłonny założyć konto jak doładowałeś kilka euro więcej na start...
Odpowiedz
(21-09-2021, 02:39 PM)jon1022 napisał(a): czy coś koło tego Smile

Zdecydowanie ta opcja [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości