Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
#71
(31-03-2019, 04:11 PM)steafnio2340 napisał(a): Panowie, działa Wam bez problemu player? Jakis czas używałem jej na mecoolu m8s pro i bylo dobrze. Teraz przy uruchomieniu jakiegokolwiek serialu/odcinka czarna plama. Zainstalowałem apke ze sklepu i to samo, reklamy a pozniej czarna plama. Macie jakies pomysly?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Witam. Miałem podobnie, po odznaczeniu w ustawieniach opcji dekodowanie wideo przez moje urządzenie, player zaczął działać. Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
W ustawieniach Playera? Ja tu nie widze żadnych ustawień w opcjach. Czy mówisz o ustawieniach urządzenia / androida? Ale najdziwniejsze jest to, że player działał i przestał tak bez powodu w sumie...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#73
(31-03-2019, 08:26 PM)steafnio2340 napisał(a): W ustawieniach Playera? Ja tu nie widze żadnych ustawień w opcjach. Czy mówisz o ustawieniach urządzenia / androida? Ale najdziwniejsze jest to, że player działał i przestał tak bez powodu w sumie...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

W ustawieniach playera. pod kategoriami, na dole masz ustawienia.
Odpowiedz
#74
Dziwne, mam wersje pod android tv i w ustawieniach nie mam nic prócz zwyklych informacji, a ustawień żadnych. [Obrazek: 456692f261051645cb0452a0de5228fc.jpg][Obrazek: 673085eff604cee04afbc54b32ae7bc0.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#75
(31-03-2019, 08:38 PM)Nie wiem jaką masz wersje, u mnie na 5.034 działa.steafnio2340 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#76
To wina 4k musisz znaleźć serial bez znaczka z 4k i będzie działało bez problemu
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
(01-04-2019, 08:00 AM)reffolta napisał(a): To wina 4k musisz znaleźć serial bez znaczka z 4k i będzie działało bez problemu
Niestety nie w tym problem :-| Nawet wybierajac programy, które były dawno nagrywane i bez 4k też nic sie dzieje, po wybraniu czarna plama. Ma ktoś jeszcze jakis pomysł? Obecnie używam playera na coreelec, ale nie ukrywam, że natywna apka jest dużo wygodniejsza.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#78
Obadaj to:

Player+(natywna+nat biblioteki)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Player+(pasywna+biblioteki)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#79
(01-04-2019, 11:51 AM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Player+(pasywna+biblioteki)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dzięki, ale bez rezultatu :-| Może to coś z moim mecoolem, wieczorem zrobię przywrócenie ustawień domyślnych. Poza tym apki jak ipla, hbo czy tvp vod działają bez problemu

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#80
Nie wiem na jakich zasadach ona chodzi ale mozesz jeszcze sorawdzic w ustawieniach developerskich Wymuś rendering GPU i Włacz nakładki HW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości