Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
#51
widze taką opcje przy uzyciu telemana jako zrudlo do EPG z kolei nie wiem czy to jest wykonalne
REKLAMA:



#52
Epg padło
XML Parsing Error: no root element found Location: http://epg.ovh/pl.xml Line Number 38938, Column 357:
    <desc lang="pl">Seria "Poszukiwacze domów" pokazuje agentów nieruchomości w akcji oraz ich klientów. W każdym odcinku widzowie towarzyszą jednej osobie (np. niezależnej singielce) lub grupie (małżonkom, rodzinie), która szuka dla siebie nowego lokum. W asyście agenta odwiedza trzy różne mieszkania, które zostały wybrane z uwzględnieniem szczególnych 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------^
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#53
Błąd usunięty. Polecam używać By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Pozdrawiam.
#54
Przywykłem do wersji xml gdyż wcześniej obrabialem ja skryptem na serwerze. Obecnie obrabiam listę m3u bo mniej z tym roboty.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#55
O... Moja ulubiona lista poleca epg od kwp... Ciekawe skąd się dowiedzieli...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#56
Witam,
Do WP Pilot dołączył nowy kanał - Gametoon HD, ale zauważyłem że nie ma go w epg (epg.ovh/pl.xml). Czy byłaby możliwość dodania tego kanału?
Pozdrawiam
REKLAMA:



#57
Witaj. Od 12 godz ten kanał jest w epg :

#EXTINF:-1 tvg-id="Gametoon" tvg-name="Gametoon" tvg-shift="" radio="" tvg-logo="https://epg.ovh/logo/Gametoon.png" group-title="Sportowe",Gametoon HD

Pozdrawiam i dzięki za info.
#58
#59
Korzystam z listy podanej na forum. Mam na wtyczce MTV guide 176 kanałów pl, dostawca zapewnia że powinno być nawet 270. Dlaczego brakuje? Jak to naprawić jeśli chodzi o MTV guide? Rozumiem, że musiałbym znaleźć inną listę ale skąd?
# Kodi rządzi #
#60
Sprzedawca listy nie zapewnia EPG? Brakuje bo pewnie inne nazewnictwo kanału lub ich brak w EPG.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości