Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UC Browser Turbo, szybka i intuicyjna przeglądarka.
#5
Wyglada na to, że zostaje tylko instalacja z pliku APK (najlepiej aplikację w postaci pliku APK pobrać na kompa, plik będzie w folderze Pobrane, następnie plik APK z komputera na pendajwa i z pena instalować na Android TV). Zaznaczam, że na sprzęt z Android TV tj. telewizory i TV Box-y. Dla urządzeń z Android TV najbardziej polecam wersję zmodowaną UC Browser Turbo, to co ja ogladam i jest mi potrzebne na tej przeglądarce działa badzo dobrze. UWAGA!!!!!! (WERSJE ZMODOWANE INSTALOWAĆ na sprzęcie z Androidem, podkreślam, jedynie gdzie nie korzystamy z danych tzw.  „szczególnie wrażliwych” np. internetowe konta bankowe itp. Jednym zdaniem wersji zmodowanych nie instalujemy na  smartfonach oraz innych urządzeniach gdzie mamy konta bankowe i inne bardzo ważne dla nas dane!!! Do spraw tzw. „szczególnie wrażliwych” np. internetowe konta bankowe itp. bardzo ważne dane, zdecydowanie polecam używanie przegladarki Google Chrome. Zaznaczam, aby pobierać przeglądarkę Google Chrome zawsze w najnowszej oficjalnej wersji ze Sklepu Google Play oraz dokonywać systematycznych aktualizacji również ze Sklepu Google Play, tylko wtedy jest pewność że, instalowana jest oficjalna wersja, która jest bez modyfikacji tj. bez Mod. Problem może się pojawić gdy użytkownik zainstalował i uruchomił szkodliwą aplikację (czyli malware). Wystarczy jednakże zachować prostą zasadę: nigdy nie instalować aplikacji spoza Sklepu Google Play tj. nie instalujemy aplikacji z niewiadomych źródeł, gdy mamy na urządzeniu z Androidem ważne dane, w szczególności  dotyczy to też telefonów.  Są np. szkodliwe aplikacje które mogą powodować wysyłanie lub otrzymywanie płatnych SMS-ów tzw.  premium. Napisałem o niebezpieczeństwie instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł na telefonie, ponieważ tutaj ryzyko instalacji szkodliwych aplikacji może być obarczone bardzo dużymi stratami finansowymi.

Przeglądarka UC Turbo Najnowsza wersja v1.10.6.900 kompilacja 185 (Mod), stosowanie z rygorystycznym uwzględnieniem uwagi powyżej...   W wersji Mod wszelkie blokady działają bardzo dobrze... Oczywiście jest opcja szybkiego wyłączenia blokad przez użytkownika przeglądarki.  Przeglądarka UC Browser Turbo (Mod) działa naprawdę szybko, wręcz błyskawicznie.
Rozmiar pliku APK  39,92 MB
Wersja  V1.10.6.900 Kompilacja 185  Aktualizacja  24 Sierpnia 2021

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Lub ze stron:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Sprawdziłem pliki APK z linków programem antywirusowym Eset, są czyste i bezpeczne dla komputera z systemem Windows. Pobieranie ich na komputer jest bezpieczne.


Użytkowniku Szopns, z filman.cc są niekiedy problemy na wszystkich przeglądarkach... Ja jednak z tej platformy VOD i tak nie korzystałem, ale np. kilka razy oglądałem filmy na serwisie VOD  kopalniafilmow.pl 
Nieraz lubię trochę posiedzieć przed Internetem i poprzeglądać strony internetowe na dużym ekranie telewizora Android TV, wtedy przeglądarka UC Browser Turbo dla mnie jest wystarczającą i bardzo sprawną przeglądarką internetową (do pełnometrażowych filmów fabularnych i tak korzystam głównie z aplikacji Kodi), ale przecież jak komuś nie przypasuje UC Browser Turbo, są inne przegladarki do wyboru i z nich też można coś wybrać. Top 15 najlepszych darmowych przeglądarek dla Android TV lub Smart TV
Autor tekstu z linku: Dheeraj Manghnani , 2021-03-09

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oczywiście, dla większości przeglądarek do sterowania przeglądarką wymagany jest pilot Air Mouse lub ewentualnie myszka bezprzewodowa. Podana kolejność przeglądarek to interpretacja autora artykułu, wybór przeglądarki zależy oczywiście od indywidualnych preferencji użytkownika, są też inne dobre przeglądarki działające na Android TV, niektóre są dostępne w Sklepie Google Play lub w internecie w postaci plików APK.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: UC Browser Turbo, szybka i intuicyjna przeglądarka. - przez arkady1964 - 31-08-2021, 06:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości