Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#69
Eh... same tytuły i znalezienie filmu na tmdb to żaden problem. Natomiast wyszukanie po 13 tytułach (jak w tym wypadku - a dochodzi nawet do 20-30 tytułów czasem w tłumaczeniach) na stronach udostępniających filmy w szybki sposób będzie prowadziło do blokady dostępu dla ff tych stron, ich chowanie się za CF itp itd. Przyjęte jest że wyszukiwanie na stronach następuje w języku en (bądź tzw oryginaltitle) i w języku pl - i to się raczej nie zmieni - chyba że na stronach pojawią się znaczniki tmdb/imdb - wtedy w ogóle nie będzie problemu.
Wycięcie z tytułu też nic nie da - bo po czym ma potem FF wyszukać na stronie? Jakby serwisy udostępniały tmdb id byłoby super - ale nie robią tego.
The moviedb nie udostępnia przecież filmów/linków - udostępnia tylko informacje (tytuł/opisy/aktorów/część grafik)
Wersja którą dostałem do testów wyszukuje ten film z tytułem PL/EN/alternatywnym PL/ losowo wybranymi w innych językach/a nawet z tym: 追星星的孩子 - film - źródeł nie sprawdzałem.

BTW - chyba to czytają - zwróć uwagę na przecinek:
[Obrazek: YP0V49ll.jpg]
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - przez Tomek - 29-08-2022, 04:35 AM
Brak polskich zrodel - przez bogdann - 25-10-2022, 02:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości