Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
To coś u ciebie. U wszystkich innych działa. Patrząc na ilość ostrzeżeń jakie zgłaszane masz w logu przez inne wtyczki a głównie skórkę to aż się dziwię że to działa.
podaj pozostałe informacje oraz pełne logi - wygląda to na mega niestabilne połączenie internetowe i brak odpowiedzi z tmdb (o sprawdzenie czego też proszę w pierwszym poście). Zresztą - jak widać używasz buildu - więc może to u nich szukaj pomocy? Bo na czystym kodi działa bez problemów, więc pewnie znowu chłopaki nie sprawdzili a wypuścili - taki urok buildów.

Zastanawia mnie zaś to:
```2024-02-21 22:40:03.923 T:3863    error <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.fanfilm/?action=movies&url=tmdb_new&reload=
2024-02-21 22:40:03.982 T:3865    info <general>: [FanFilm] .
2024-02-21 22:40:04.171 T:3861    error <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.fanfilm/?action=tvshows&url=tmbd_airing&reload=```
skąd te reload na końcu linku - FanFilm nie robi tak linków - nie wiem czy autowidget czegoś nie próbuje doklejać i powoduje wykładanie się FanFilm.
-----------------
Wcześniej poprosiłem o pełne logi - ale nie, nie chce ich - w obecnym logu jest tyle syfu i problemów związanych z buildem że to bez sensu. Zrób czystą instalację kodi - na niej działa. jeśli na tym buildzie nie działa - to pomocy szukaj u twórców - ja nie będe wnikał czy ilość błędnych zapytań i przez to bład z zapytaniem FanFilm wynika z błędów w buildzie. na czystym kodi oraz na kodi z profilem używanym od prawie 2 lat - działa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Brak polskich zrodel - przez bogdann - 25-10-2022, 02:04 PM
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - przez Tomek - 22-02-2024, 05:18 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości