Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Mi Box - zamulanie po wybudzeniu
#9
Chyba źle zrozumiałeś mój post. Ja nie wiem, czy instalacja KODI coś miesza. Po prostu, jak kupiłem miboxa głównie  do oglądania z netflixa to miałem głupi pomysł, żeby mieć kodi jako główny interfejs i w nim korzystać z netflixa i z iptvplayera i zdalnie z TV z tunera e2. Ale kodi na androidzie mnie zwiódł. niestabilny, dużo problemów i w ogóle nie moja bajka. Zamiast używać pudełka non stop walczyłem bo coś nie działało jak powinno.
Później przyszło oreo i problem z zamulaniem.
Więc zaorałem wszystko i nic już nie kombinuję zgodnie z zasadą lepsze jest wrogiem dobrego. Netflix działa super, nic się nie wiesza, nic nie zamula nawet po kilkudniowym uśpieniu.

p.s. Jakby podobne zabawki na intelu były tańsze, to bym z chęcią zamienił. Android jest najgorszym systemem z jakim miałem do czynienia. Użytkownik jest w nim sprowadzony do roli portfela i nie może kompletnie nic zrobić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Xiaomi Mi Box - zamulanie po wybudzeniu - przez michaił - 13-11-2018, 11:56 AM
RE: Xiaomi Mi Box - zamulanie po wybudzeniu - przez mjw - 13-11-2018, 06:36 PM
RE: Xiaomi Mi Box - zamulanie po wybudzeniu - przez Tomek - 14-11-2018, 10:22 AM
RE: Xiaomi Mi Box - zamulanie po wybudzeniu - przez zdzichu - 15-11-2018, 05:29 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości