Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Mi box tv a Mecool M8S Pro L - pilot
#8
Mi Box świetnie działa na A8 i właśnie na nim HDMI-CEC działa poprawnie. U mnie jak miałem A6 to nie działało włączanie i wyłączanie Tv razem z boxem, po aktualizacji jest tak jak powinno być, włącza i wyłącza się bez żadnych problemów. Opinie o gorszym działaniu MiBoxa na A8 pochodzą z początków aktualizacji. Od tego czasu wydali 2 czy 3 łatki i większość o ile nie wszystkie zgłaszane problemy zostały rozwiązane. Osobiście dobrze mi się korzysta z tego urządzenia i śmiało mogę je polecić. Jeśli będziesz korzystać z Netflixa to weź sobie tą nowszą wersję S tam na pilocie masz dedykowany przycisk do Netflixa, zawsze to jedno czy kilka kliknięć mniej Smile Bebechy oba modele mają identyczne i różnią się w zasadzie jedynie tym pilotem.
Tak jak kolega wspomniał wyżej Mi Boxem można sterować również przez IR tak więc nie ma problemu używać np telefonu jako pilota. Sam tak czasem robię jak nie chce mi się wstawać po pilot do boxa Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Xiaomi Mi box tv a Mecool M8S Pro L - pilot - przez dyzio - 18-11-2018, 11:36 AM
Xiaomi Mi box tv a Mecool M8S Pro L - pilot - przez dyzio - 20-11-2018, 07:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości